Choď na obsah Choď na menu
 


Tretí máj 2010

3. 5. 2010

BT : TT

 7  :  2

 

Zostavy a góly :

BT : Pilďo 2, Miro, Peso, Fero Hora 2, Martin 3

TT : Palino, Tajga, Dochtor, Mreník 1, Strecha 1

 

Dôležité poznanie z priebehu zápasu :

Už vieme ako v trnavskej UPS-ke doručujú v čase krízy menšie expresné zásielky : Žiadne autá, lietadlá a kuriéri - vedúci pobočky balíčky preberie a beží s nimi k adresátovi osobne. Nijako inak sa nedá vysvetliť pohyb po ihrisku, ktorý Fero predvádza, keď si sám loptu vybojuje, vyvezie k súperovej bráne, nahrá si ju do čistej šance, zakončí, nedá, dobehne odrazenú loptu na polovici a proces začína s menšími korekciami odznova.

Ferovej nominácii predchádzal už avizovaný odchod manažéra bielych Čipinha na odbornú konzultáciu za kolegom Murinhom, po ktorej priletel z Talianska asistentovi jasný pokyn na nomináciu žolíka Fera. André aj Žosé sa totiž po týždňovom študovaní videozáznamov zhodli, že jeho úloha v mužstve je nenahraditeľná, pretože nikto nevie hrať v jednom okamihu naraz všetky posty. A Fero tentoraz opäť nesklamal. Bránil, zakladal akcie, útočil, napádal, dával päty, hlavičky, odoberal lopty, zakončoval, bol naraz všade.

Keďže okrem Fera bolo na ihrisku ešte 9 hráčov, tak aby sa zase Palino neurazil, spomeniem aj tých.

Boli to : Palino, Tajga, Dochtor, Strecha, Mreník, Pilďo, Peso, Miro a Martin.

Takže toľko k výkonu ostatných hráčov.

K priebehu zápasu možno povedať asi toľko, že Pilďo hnal svojich do útoku, povzbudený štvrtkovým tesným výsledkom bielych. Nestačilo mu ani 2:0, ani 3:0 a za stavu 5:0 na priamu otázku či už je spokojný s výsledkom, tak kvapky krvi na jeho ďasnách naznačovali že chce v súperovej sieti desiatku. Tú si mohol dať po zápase doma s tatkom, ale na palubovke na ňu biely tím včera nedosiahol. Hoci za stavu 6:0 to už bolo skoro na uterák pre tmavých. Rozdiel v skóre je čiastočne v nezohratosti tmavých, čiastočne v nasadení, čiastočne v smole pri zakončovaní, ale hlavne kvôli Žosého dôkladne naladenej taktike.

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

zostava bielych

(martin, 3. 5. 2010 11:06)

takže už som na prijme, zatiaľ teda pildo, miro, martin, čo levík a maroš ???

odkaz pre Admina!!!

(Pilďo, 3. 5. 2010 10:45)

...posledný štvrtkový match skončil 5:3 a nie 6:3 ako je uvádzané, poprosím o korekciu!!!

pondelok

(miro, 3. 5. 2010 10:34)

I want I can !!! :-)

hlásim sa do zostavy :)

(Pilďo, 3. 5. 2010 10:25)

...team robí asi Martin, no zatial som sa nedovolal, takze touto cestou sa hlásim do zostavy BT

No tedaaaa.

(Cipostuta, 3. 5. 2010 10:05)

Chalani ... tak ten Inter na treningoch vobec nebeha ... hraju sa tam na plejstejsne a modelky im tam robia kures. No tak som teda zvedavy ako to zvladnu chlapci dnes. Ciao. AC