Choď na obsah Choď na menu
 


Teraz to (už konečne) príde - ale došiel Gabo!

16. 5. 2011

BT vs TT

7 : 10

Biely team dal vo večernom dueli  7 gólov čo by teoreticky mohlo stačiť na víťazstvo v Žoske, no dostali  10 kúskov a tak prakticky prehrali. Hráčom večera bol v krčme podľa hráčov i barmanky (ktorá mu nestíhala nosiť becherovky) Gabo, ktorý zaťažil konto súpera 5 zásahmi a k tomu výborne  rozohrával a tiež bránil.

 

Začiatok zápasu väčšinou patrí bielym no tentokrát im prebudenie trvalo až príliš a tak si súper stačil nahromadiť slušný gólový náskok (asi 0:5). Biely team sa snažil kontrovať a chytiť sa v zápase no prihrávky boli asi najväčším handicapom belochov. Buď loptu odovzdali hneď  - napríklad tzv. vyhodením z vlastnej tretiny do zakázaného uvoľnenia, alebo sa dostali k jednej prihrávke nevalnej kvality prípadne sem tam si nahrali až dva krát. Tmavý team riešil rozohrávku so zdvihnutou hlavou a kľudom na kopačkách.  V strede zápasu si tmaví začali dovoľovať  a rôznymi flintičkami a parádičkami točili súperov zadarmo na ringišpíli. Ale belosi nepodľahli tlaku tmavého raketového teamu a pomaly sa dotiahli až na jednogólový rozdiel (7:8) no na viac im už neostali síl ... zatiaľ čo tmaví sa ďalej bavili futbalom. Pridali ešte dva poistné góly a spokojne s troma bodmi odchádzali domov.

 

Škoda že biely team nedokázal využiť absenciu defenzívno-brankárskych  opôr Tajgiča či Igora. Šance aj boli no vo finále si to bieli domrvili tak neják sami. Častokrát odovzdali loptu súperovi a namiesto snahy o vybojovanie lopty späť len lamentovali otočený chrbtom k dianiu na ihrisku a hľadali vinu v lopte, futbalových bohoch či spoluhráčoch. Ďalej už nebudeme pokračovať v dehonestovaní bieleho teamu a ich výkonov ale prejdime rovno k medailóniku Gaba Gabsona Suskandera:

 

Tento odchovanec Lokomotívy Trnava sa na palubovke ŽOS objavuje už dlho avšak v poslednej dobe len občasne. Tvrdí že mu práca bráni vo futbalovom rozlete no v zákulisí sa šepká že za to môže jeho nová dieta. Po minuloročných pindoch na jeho mužskú pýchu ( teda bruško) sa Gabriel rozhodol aplikovať odtučňovaciu kúru na báze alkoholu. Proste sa najebe pri každej možnej príležitosti. Nakoľko má slabý žalúdok musí nútene držať hladovku a pri pohľade na jedlo sa mu robí nevoľno. Výsledok je však perfektný. Gabo stráca na hmotnosti a jeho futbalové parády znova ožívajú. Malú ukážku odtučňovacieho procesu predviedol i včera večer na afterpárty vo Vozovke a veru bolo sa na čo pozerať.  Avšak ani táto kúra nie je bezproblémová. Ako sa včera priznal – démon alkohol robí z milého a plachého chlapca – drsnú a oplzlú beštiu ktorá v práci terorizuje zamestnankyne a pod hrozbou orálneho sexu ich núti podvádzať návštevníkov casína. Snáď sa Gabo raz vyberie na zlatú strednú cestu a tvrdý alkohol s prítmí Casína vymení za pofutbalové pivko s kámošmi vo Vozovke.   

 

Strelci gólov:

 

BT – Martin 3, Levík 2, Čipo 1, Pilďo 1

 

TT – Gabo 5, Dochtor 2, Pepe 2, Maroš 1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

statista... ;)

(pali, 19. 5. 2011 20:07)

no kto si to privlastnil ten moj ubohy jediny golik v tomoto dueli ??? ;)

!aktualizované štatistiky!

(admin , 16. 5. 2011 15:57)

kto by chcel nahliadnuť ako sa mu darí resp. nedarí nech sa páči do sekcie "štatistické údaje" :)

KOMPLETKA

(pepe, 16. 5. 2011 11:01)

JA DOKTOR PALI GABI MAROŠ- manažér

vecer sa vidime

zostava

(pepe, 16. 5. 2011 9:51)

pepek, doktor, pali,

zatal