Choď na obsah Choď na menu
 


Prvý pondelok určí smer

6. 9. 2010

BT vs TT

4 : 5

A vylúštenie tajničky máme za sebou. Bielemu teamu nepomohli skúsenosti z množstva odsledovaných TV-prenosov a ligových zápasov a podľahli húževnatému súperovi pod vedením zábudlivého Palina. Nemohúcnosť bola jasnou príčinou bieleho teamu a to nielen v zakončovaní, prihrávkach a držaní lopty ale i v poskladaní pozápasovej pivnej partičky, ktorá by mohla rozobrať do detailu predvedený výkon. Ach zlatý Levík, ten mal vždy čas na odbornú debatu.

Biely team viedol v úvode 2:0 a zdalo sa že impotencia tmavých nedovolí ani čestný zápis do listiny strelcov no pomaly bielym upadla aktivita i kondícia a misky váh sa začali ozývať z lesa. Nepomáhali ani povzbudivé slová od jediného diváka - Juana Armanda Lopéza, ktorý sa zjavne na zápase zabával. Tmaví si začali presnejšie nahrávať a výsledok sa dostavil. Tajgičov gól po tým posledným klincom do bielej rakvy. Na záver ešte musíme spomenúť víťazný gól, ktorý síce ŽFA pripísala Čipovi ale "štastným" strelcom bol Palino, ktorý chcel vo výskoku skrotiť vysoký pas na nabiehajúceho Martináča ale nakoľko jeho roznoška už nie je to čo bývala ( hodiny rozčapovania sa na gauči si vybrali svoju daň), vrazil si loptu neštastne no efektne rovno za chrbát prekvapeného brankára.

Garulujeme Palinovi a jeho crew k prvému víťazstvu a bielemu teamu dvíhame varovný prst nad ležérnym prístupom k úvodu sezóny.  

Góly:

BT: Čipo 2, Martin 1, Miro 1,

TT: Pali 2, Mreník 1, Dochtor 1, Tajga 1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

komentar

(martin, 10. 9. 2010 9:18)

Myslím, že tmaví mladíci mali pustiť koniec zápasu bielemu tímu už len z úcty k šedinám, pretože keď biela zostava zložená z troch tatkov márne čakala na druhý dych, ktorý nie a nie prísť, tmaví vyrovnali zápas.