Choď na obsah Choď na menu
 


Prestrelka v Bare u Žosky 28.9.2009

28. 9. 2009

BT vs TT

10 : 8

Zostavy :

BT : Čipo, Martin, Miro, Klajn, Maťo G

TT : Tajga, Palino, Gabo, Puláč, Pepka

Už okolo pol deviatej za začala schádzať pondelková sebranka do svôjho bohostánku. Či bieli a či tmaví, všetci svorne postávali v kruhu a svorne rozoberali dopravnú situáciu v meste alebo víkendové príbehy. No ale poďme rovno na zápas. Oba gangy sa vyzbrojili na tento duel dokonale. Tmaví mali v čele Pepku a jeho dvorného nahrávača Gaba. Taktiež nezabúdajme na nebezpečného Palina, ktorý si vie zakryť loptu riťou ako nikdo iný ba dokonca lepšie ako Shakira. Taktiež sa objavila i posila v podobe legionára a internacionála, hráča ligového klubu z ďalekej Austrie - Puláča. No a nakoniec opora tmavej obrany - učedník veľkého krakena - Tajgič.

Biely gang zas poslal do boja šikovného Mira ktorý kvôli futbalu zanechal prácu oholil si hlavu a stal sa nezamestnaným amatérskym hráčom bieleho teamu. Neprečítaného nováčika - obrancu Maťa Gareka, najlepšieho futsalového hráča v Trnave Martina (aspoň to sa šušká v Starej Lehote), taktiež rozpolteného futbalového žoldniera, obrancu a nebezpečného zakončovateľa z druhej vlny Klainózu a starú predajnú kurvu z ďalekého severu, kde sa ešte dnes nikto neodváži vyraziť na lov sobov bez snežiek a lahvinky tvrdého. A nakoniec v štatistikách nevýrazný, no na palubovke neprehliadnuteľný a nepostrádateľný Pilďo, ktorý každý pondelok nezačne hodinu angličtiny pokiaľ nie je nahlásený do zostavy.

Prestrelka trvala vyše hodiny. Pepka, Martin, Klain a Puli dali hattrick. Miro dva a ostatný po jednom. Len Palino nemal svoj deň a ostal bez zápisu v listine strelcov. Či už to bol tenisový syndróm alebo smola sa už asi nedozvieme. Golová masakra sa napokon skončila vítazstvom bielych v pomere 10:8.  Naštastie po prestrelke nezostali žadne obete - jediné čo na chíľu umrelo bola nuda, stres, problémy a svalová letargia.

 

 

Strelci gólov :

BT : Čipo 1, Martin 3, Klain 3, Miro 2, Maťo G 1

TT : Pepka 3, Puláč 3,  Gabo 1, Tiger 1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.