Choď na obsah Choď na menu
 


Bieli nespokojný z výsledku a Pepe z Pilďa

20. 6. 2011

 

BT vs TT

6:7

Obojstranný dobrý zápas skončilo Pilďove reptanie

Aj tento pondelok sa tmaví jazdci blysli dobrým výkonom. Bieli za ničím nezaostávali. Niekoľkominútový výpadok hry v závere zápasu ich pripravil o výhru.

TRNAVA. Oba tímy nastúpili v kvalitných zostavách. Za zmienku zo začiatku zápasu stojí fakt, že niektoré osoby a zvieratá prišli o čosi neskôr. Začalo sa tak krátko po deviatej.

Úvod zápasu patril tmavým, ktorých úspešne bránila biela squadra. Postupne sa však aj ona začala preberať z defenzívnej taktiky a hrozila samostatnými nájazdmi. Do hry tmavých sa vkradla nervozita, čo bilei využili sériou pekných gólov. Tmaví však neskladali zbrane. Najskôr vyrovnali, neskôr sa ujali vedenia. Krátko pred koncom zápasu sa ujali dvojgólového vedenia. Päť minút po desiatej sa hralo o víťaza, gól zasunuli bieli a skorigovali tak pre nich nepriaznivý výsledok v pomere 6:7.

Po tomto góle sa ozval Marek Pilďo, že je ešte čas a že by sa malo hrať ďalej. Na to ho Pepe zrušil so slovami, že to mal povedať pred vyhlásením \"o víťazný\". Špekulatívnym spôsobom sa tak pokusil predlžiť zápas.

Pepe po zápase prezradil, že proti tomu by nič nemal, no namietal, že marek sa mal ozvať skôr. \"Kebyže sa ozve, tmaví by určite prijali výzvu\" tvrdí pepe. Keď to bolo opačne na druhej strane prednedávnom...pepe hned po vyhlasení \"o víťaza\" navrhol, že o jeden alebo o dva....no vtedy skore bolo iba o jeden gol v neprospech tmavych...a nie o dva, ako tomu bolo vcera.

Strelci:

BT - Čipo1, Martin2, Levík 1, Miro 1, Pilďo1

TT - Pepe 2, Dolo 3, Gabo1, Miťo 1

Zapísal - Pepe

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zaujímavé

(Cipostuta, 21. 6. 2011 11:13)

Vďaka Pepe za zápis. Si ma zachránil lebo som nemal naň čas. Článok je fajn len trocha monotematický a mimofutbalový, či? :-))) Ja len že som sa stratil v záverečnej časovej slučke, lepšej ako z červeného trpaslíka.

...nooo

(Pilďo, 20. 6. 2011 18:18)

...čierny orech sa bude tiež ťažko lúskať :)

konečná...

(pepek, 20. 6. 2011 16:56)

ja gabec mitec dolec a igec

to zas bude oriesok zdolat BT

(Gabec, 20. 6. 2011 15:03)

tmaví

(pepek, 20. 6. 2011 10:57)

ja gabo miťo....zatal