Choď na obsah Choď na menu
 


Poprava tmavých rebelov

7. 2. 2011

BT vs TT

20 : 9

 

Dobrý deň vážení čitatelia našej športovej rubriky, hlási sa Vám ( po dlhšej odmlke ) reportér Martin ÁO ( pre nezainteresovaných - na výročí otvorenia pobočky kasína Gabkovho zamestnávateľa som sa stal výhercom tomboly a moderátor podujatia moje meno trápne skomolil a takto ma, na pobavenie celého publika, vyhlásil. ).

Takže reportér Áo sa so svojou túlavou kamerou vybral na stretnutie futbalových matadorov bielych a tmavých tímov. Vzhľadom na to, že od prvých sekúnd bolo viditeľné nasadenie a bojovnosť tmavých, túlavú kameru som radšej nechal schovanú. Treba povedať, že na zápas som sa kvôli dlhšej absencii tešil, čo bola asi chyba. Najdôležitejšie momenty sa totiž diali v ochozoch štadióna, kde bola rekordná návštevnosť - traja diváci. Nie, neboli petardy, bengálske ohne, mexické vlny ani vulgárne pokriky. Neplatiaci divák Ezo totiž z nejakého dôvodu poskytol Don Pedrovi informáciu, že v minulosti bol majiteľom spoľahlivého osobného motorového vozidla Škoda Felícia. Táto zdrvujúca informácia by ešte nášho kápa nechala chladným, ale doplňujúci fakt - že mala aj "servo" rozprúdila debatu v trvaní celého zápasu. A keďže debata bola dlhá, argumenty presvedčivé, opreté o silu verbálneho prednesu, ako jediný  z troch divákov ktorého zápas zaujímal si odnášam z podujatia hlavne kompletné informácie o technickom stave a výbave  Ezovej Feldy a podnikateľských aktivitách El Macho-a, ktorý ostatným divákom prezradil tajomstvo, ako dostať do kufra Feldy banánové krabice s hračkami s ktorými kšeftuje na Oravských odpustoch ( odpust = oravské hody ).

Ale buďme zhovievaví a venujme zopár slov aj samotnému zápasu.

Zostavy  :

Čipo nenechal nič na náhodu a už v pondelok ráno pred prvými telefonátmi skalným oporám mal kostru tímu poskladanú z Levíka a Truhlu, doplnil ju o železobetónové piliere Pilďa a Fera, takže dokonalá zostava

Palino mal k dispozícii Tajgu, zohnal Igora a Joža a svoj posledný tromf nechal amatérsky na Čipa, ktorý sa mu za poskytnutú dôveru odmenil svojsky...

Priebeh zápasu :

Keďže sa hralo na hádzanárske brány ( otočené na "ležiaka" ), dalo sa očakávať množstvo gólov. Áno, dalo ! Avšak tmaví prekonali po prvý krát brankára bielych až po 15 minútach zápasu. V polovici zápasu to bolo 11:4 a bieli už išli len na pol plynu. Kombinácie, pätičky, točenie sa okolo brány atď. Tmaví boli totálne defenzívne naladení a k ich bojovnosti stačí napísať len to, že najzarputilejší bojovník z tmavého tímu bol včera Palino, čo samo o sebe je absolútne vypovedaniaschopný fakt. Gólovo sa presadil najmä Čipo, ktorý dal osäm gólov a otváral aj uzatváral priebeh zápasu, množstvo šancí vypracoval pre ostatných. Vypichnúť možno aj ofenzívnu Pilďovu päťminútovku v závere stretnutia, kedy šupol svoj hattrick. Levík a Truhla zahrali svoje merkúracké ofenzívne predstavenie. Z tmavého tímu dal najviac gólov - štyri - Aleš, tri góly dal Jožo. Tajgič operoval v ofenzíve na pravom krídle, ale jeho vonkajšie falše z prvej včera nenachádzali ani bránu ani spoluhráčov. Ku cti tmavým slúži, že zápas nevzdali a napriek nepriaznivému stavu bojovali do poslednej minúty.

Góly : 

BT : Čipo 8, Truhla 4, Levík 4, Pilďo 3, Fero 1

TT : Aleš 4, Igor 2,  Jožo 3

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Gabrielova nominácia

(Admin Čipo, 8. 2. 2011 11:46)

Gabriel (starý to managéro)sa vždy bil do pŕs že on loptu vždy má a že má všetko pod kontrolou. Minulý týždeň bol pred futbalom u Čipa po loptu za čo si zaslúži obdiva vďaku, no loptu následne po futbale jebol do kúta spolu zo svojou oddanosťou s ŽOS komunitou a cez víkend vyrazil na hory čím chúďa loptu uväznil samú doma a futbalisti boli zrazi v kríze. Za tento ohavný čin si zaslúži tento trnavský Fritzl nomináciu na juhoamerickú kopačku.

no nevím...

(pepek, 7. 2. 2011 15:28)

tipoval som seba...ale ja dnes nehraju....že by ja?...ale a dnes nehraju....tak ked ne ja, tak nevim kto....

tak večer opatrne...premotivované zápasy neveštia nič dobrého...

ale kliknem si na masaker zajtra