Choď na obsah Choď na menu
 


Pondelok na novej vlne

21. 3. 2010

BT : TT

9 : 2

 

Zostavy :

BT : Čipo, Pilďo, Miro, Levík, Martin

TT : Gabo, Pali, Tajga, Fero, Mreník

 

Zápas bol poznačený očakávaním, čo predvedie biely tím. Či sa prehĺbi strelecká a výsledková kríza, alebo sa mužstvo konečne chytí. Martin sa vrátil s lyžovačky, Miro po chorobe a zranení zároveň a Levík sa doposiaľ tiež len trápil. Tmaví nastúpili v poskladanej zostave. Každý očakával obranný val tvorený vpredu s Gabom a Palinom a pri bráne Tajgom a Ferom. Do útoku sa postavil Mreník. 

Úvod zápasu patril pohybovej aktivite na strane tmavých, hlavne Gabo zachytával rozohrávky bielych a nebezpečne hrozil brejkom. Prvý gól však vsietili bieli, keď Čipo vybojoval loptu pred bránou a Martin, plniaci pokyny svojho manažéra ( strieľať všetko na bránu ), trafil loptu do siete.

Tmaví však odpovedali promptne a o chvíľu bolo 1 : 1. Takto sa skóre vyvíjalo až do stavu 2 : 2, kedy za tmavých vyrovnal vlastným gólom Levík. Potom už skóre narastalo len v prospech bielych.

Výsledok nezodpovedá presne pomeru síl na ihrisku, tmaví nehrali vôbec zle, ani to nebol ľahký zápas, ale bielym sa podarilo zvýšiť streleckú efektivitu a tmaví naopak, hoci sa aj dostávali do šancí, nevedeli prekonať obranu a brankára bielych.

Levík sa dobrovoľne zhostil úlohy "stopéra", čo vzbudilo na predzápasovej porade úsmevy na tvárach hráčov, ale ukázalo sa, že jeho čítanie hry v obrane, presná rozohrávka a vyvezenie lopty z obrany, mužstvu veľmi pomohli.

Tmavým chýbal zakončovateľ, ktorý by potrestal klasické chyby bieleho tímu : útočenie v trojici, straty lopty z pozície posledného, nedôraz v obrane, Gabo nemohol byť všade.

Takže séria víťazstiev tmavých, ktorá ani nezačala, sa skončila.

Góly :

BT : Čipo 3, Martin 3, Miro 2, Pilďo 1

TT : Gabo 1, Palino 1

 

Zapísal Rudo

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Inzerát

(Inzertista, 21. 3. 2010 15:17)

Hľadá sa útočník.
Vek: nerozhoduje
Požiadavky: streliť v zápase aspoň jeden gól. Dva a viac gólov - vítané.

ZN: kríza