Choď na obsah Choď na menu
 


Pondelok bez Palina

13. 9. 2010

BT vs TT

11 : 3

 

Zostavy

BT: Čipo, Martin, Miro, Pilďo, Peso

TT: Pepe, Tajga, Klajn, Levík, Dochtor

 

Na úvod prepukla blamáž ktorú si ŽFA síce pamätá, ale precalen ... Na zápas došli 6 tmaví hráči ... Erni sa v piatok po pár drinkoch dal zlomiť a prisľúbil účasť... ale bol naviac. Škoda.

Pepe potreboval vyplniť miesto playmakera vo svojom teame a siahol po Levíkovi. Čipo zas potreboval vystužiť a zabetónovať obranu a po sérií zdravotných testov sa k bielemu teamu mohol pripojiť Peso.

Tesne pred úvodným hvizdom bol v očiach bielych haráčov citíť strach (osobne som ich ovoniaval).

Súper bol v ťažkej no nezdolateľnej zostave.

Samotný zápas začal podľa čiernych myšlienok belochov keď po peknej lekcií brazílskej samby od dua Pepe - Lionel zakončoval do prázdnej brány práve prvý menovaný. Bieli sa schopili a vyrovnali. Po čase sa však sformovala biela falanga s Mirom, Pilďom a Kapitánom Pessoskulosom. Tmavý prenikali do brány stále ťažšie a ťažšie a ich niektoré poctivo vypracované šance končili mimo bielej svätyne alebo na obrannom (často až) dvojbloku. Tmavá légia  z dvoma gólmi nestačila na súpera a postupne inkasovala z protiútokov. "Ja s Mirom a Pesom sme to vzadu riešili a Čipo s Martinom to následne trestali!" - zamravčal do nealko-pivovej peny stopér FC Pondelok i FC Štvrtok ( jednogólový strelec) Pilďo Sosidženko.  Tmaví ešte asi za stavu 2:6 šupli jeden gól ale to bol v ten večer všetko. Skóre narastalo ako grécky dlh a samotný zápas skončil 11 : 3. Po záverečnom hvizde o 22:00 začali dojímavé a úprimné oslavy víťazov, ktoré nemali konca kraja. O 22:03 sa všetci v tichosti rozišli domov. Následne sa uskutočnila ešte tlačovka v miestnom šenku kde sa zúčastnili zástupcovia oboch klubov Pilďo+Levík a moderátor Čipo. Len Martin sa musel nedobrovoľne zúčastniť na tlačovke, ktorá sa nakoniec skončila predčasnou tlakovkou.

Myšlienka večera:

"Výsledok nezodpovedal priebehu zápasu!" - takto originálne zhodnotil zápas merkurácki Cicero - Levík (keď už po dvoch teplých pivečkách nabral odvahu)

Strelci gólov:

BT: Čipo 4, Martin 4, Pilďo1, Miro1, Peso1

TT: Pepe1, Klajn1, Levík1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Palec dole

(Cipostuta, 14. 9. 2010 10:18)

A palec dple dostávajú bvšetci nezbedníci čo nie su schopní pripraviť si na večer dve pojebané mince !

Palec hore

(Cipostuta, 14. 9. 2010 10:15)

Palec hore dostáva za včerajšok čašníčka s Vozovky ktorá nás napojila ako koníky svojim pivečkom a ešte sa usmievala keď som jej vysypal fúúúru drobných mincí.