Choď na obsah Choď na menu
 


Úvod patril bielym no záver zase tmavým

31. 1. 2011

BT vs TT

9 : 10

Bieli chytili v úvode neskutočnú formu a cvičili tmavých žrebcov ako v cirkuse Humberto. Kým sa tmaví prebrali k futbalovému životu a zistili kto s kým hrá ... už mali na konte 5-gólové manko.  Pepe burcoval svojich rytierov no tí sa stále motali v blúdnom kruhu nepresností a zahodených šancí. No tak ako každý zápas v poslednej dobe i tento nebol výnimkou. Belosi začali fyzicky odpadávať .. prechádzať sa po ihrisku ... nahrávať súperovi rovno na nohu či vykopávať istý gól v súperovej bráne. O nepremenených šanciach ani nebudeme písať ( bolo by to nadlho).

Za stavu 8 : 4 už Pilďo tušil že biely nádskok ako aj kvalita hry ide do plynu a preto burcoval svoje šíky na posledný steč ... avšak márne. Čipa vymazal z gólovej listiny Igor,dobre hrajúceho  Aleša zas trojica protihráčov do ktorých sa tak ako vždy ( teda naivne) púštal, Miro napriek výbornému srdnatému výkonu zanechal obraz tmavého kolaboranta a Dochtor v dôležitých chvíľach finálnej prihrávky zhorel ako auto Vincenta Lukáča. A Pilďo to sám nemohol utiahnúť !  

Tmavým sa darilo vyrovnávať z druhej vlny kde hlavne Puli púštal jedofky do súperovej sieťky. Už pred zápasom Pepka avizoval že bude viacej prihrávať ako strielať, no nitko neveril že to dokáže. No a naozaj sa i tak stalo.

Tmaví nakoniec dotiahli zápas do remízy 9:9 a v závere po zaváhaní útočnej dvojice Dochtor-Čipo vsietili prostredníctvom Puláča víťazný gól.

Strojvodca bielych bol i napriek prehre s výkonom bieleho teamu spokojný. Však keby bieli premenili len tretinu zo spálených šancí - rozniesli by tmavú légiu po celej žoske.

No kvôli tlaku súperových fanúšikov, ktorý sa posmievajú a ukazujú dlhý nos bielemu teamu, neostáva vedeniu nič iné len prestavba teamu s cieľom ukončiť tyraniu tmavých! :-)

Strelci:

BT - Pilďo 1, Aleš3, Čipo 3, Miro 1, Dochtor 1

TT - Puli 5, Pepe1, Rado 3, Igor 1,

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

veru dobre to bolo

(Cipostuta, 1. 2. 2011 12:45)

Ja som tiež spokojný ... dobrý zápas a dobré výkony. KAždý team si vybral slabú chvíľku a išlo iba o to ako tú slabú chvíľku využije súper. Ale mali sme viac čistých tutoviek ako vy len sme tam už začali šaškovať a vy ste začali trestať. Ale hej ... super match. ďakujem spoluhráčom i protihráčom. Ale nabudúci pondelok pôjdete dole ... !!!

famózny zápas

(pepek, 1. 2. 2011 10:33)

Famózny zápas podčiarkol fámozny zápis. Iba na margo dotahovaciek s nepremenenymi sancami dodavam...ze prva nasa polhodka vypadala asi že nedas nedas tyčka nedas a bieli skoruju,,,,potom nedas bieli znova skorujú---atd.....stastena je vrtkava....ale aj pocas zapasu som to avizoval....ze ste odisli...lebo ste sa len stiahli dozadu....

ale z oboch stran kvalitny duel

gol pre dochtora

(Pilďo, 1. 2. 2011 9:32)

...Čipo oprav údaje, jeden gool dal s určitostou aj dochtor!