Choď na obsah Choď na menu
 


Pondelok 29.11.2010

29. 11. 2010

BT vs TT

7 : 5

Biely balet hanebne prehral na katalánskom štadióne, no v ŽOSke triumfoval 7:5.

Úvod patril tmavým, keď po hrubej Mirovej chybe využili ponúknutú šancu a ujali sa vedenia. Miro si však očistil svoje meno, tým naj spôsobom a po ďalekonosnej strele z 5 metrov vyrovnal. Miro dal v tento večer ešte jeden gól keď ako vždy využil a zneužil brankára a od jeho nadstreleného zadku dal ... a dal typického "Markáča".

Následne sa ujali oprát zápasu bieli cowboyi no tmavý žrebec ( tak ako italský hrebec) sa len tak nedal a zrovnal súperov náskok na 4:4. Čipo napriek 1863 nepremeneným šanciam zobral na seba zodpovednosť a po dvoch pohotových prihrávkach od Mira si vychutnal oba nanuky až po paličku. Obe Čipove čokoplnky si zlízol Pepe, ktorý sa nečakane vyskytol v bráne. Avšak pes baskervilský sa zakusol do súpera a dotiahol sa na 6:5 . 

Svoje pazúriky tasil starý Wolverine Pepe no proti sebe mal výborne hrajúceho Pilďa, ktorý ho nenechal na pokoji a taktiež i raz skóroval. Tmavým (ako povedal Tajgič) chýbalo kus futbalového šťastia, pretož šancí mali na zvrat dosť a vzadu mali výborné duo Tajga + Dochtor. Tajga sa blysol i gólom a to keď napriahol a prestrelil všetko čo mu stálo i nestálo v ceste. Na jeho troj-jasličky bude Pilďo spomínať ešte dlho.

  O 22:00 sa zahlásil záver a išlo o víťaza resp. o dva a tak sa začal lámať chlieb ako pri Ježišovom zázraku na brehu Galilejskom. Šance boli na oboch stranách no nakoniec sa pošťastilo opäť Čipovi keď prestreli Paliho polky...... No lopta zostala po Palinovej riťofke na bránkovej čiare....... Pali nehral a len mĺkvo pozeral do zeme. ......Na palubovke to zašumelo ako na školskej besiedke...... Situáciu využil pohotovo Janči, ktorý dobehol k tancujúcej lopte a na istotu hu šupol do siete. 

Obhajoba víťazstva však bude o týždeň pre biely team určite ťažká.

"Dnes nás veľa nebolo čo by sťa sťahovali do zadu!" - Pali Brúdersen ( dánsky rozprávkár a hráč tmavých)

Strelci gólov:

BT: Čipo 3, Pilďo 1, Janči1, Miro 2

TT: Pepe2, Tajga 1, Ična 1, Dochtor 1

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.