Choď na obsah Choď na menu
 


Pondelok 26.4.2010

26. 4. 2010

BT : TT

6  :  10

 

Po ťažkom futbalovom víkende si chceli hráči bieleho tímu Čipo a Levík spraviť radosť z gólov. Realita však ukázala, že v pondelok sa do Žosky ľahko pre víťazstvo nechodí a tak Čipov výber odchádzal z palubovky porazený.

Ako zvyčajne, biely tím začal ofenzívne a snažil sa ohrozovať bránu súpera strelami z rôznych vzdialeností. Góly však dávali tmaví, až sa skóre dostalo na 4 : 0 pre tmavých. Je to už otrepaná pesnička, ale znovu to treba napísať, strely bielych končili na nohách, ritiach, chtbtoch, chápadlách a iných končatinách poskakujúceho Tajgiča, defenzívneho Palina, alebo Kleina a Gaba. Na druhej strane Pepka trestal nechytateľnými strelami, častokrát bránený tesne aj dvomi protihráčmi.

Bieli síce potom začali doťahovať, ale viac ako na rozdiel dvoch gólov sa nedostali. Niekedy im síce pomohol Pilďo vlastencom, inokedy zase Klein bušil toľko do ležiaceho brankára, až posunul bránku a vzniknutou štrbinou zasunul loptu do siete. Tento gól, ktorý bol na hranici regulérnosti bol uznaný a ku cti bielym svedčí, že sa nenechali vyprovokovať k odplate rovnakou kartou.

Perličkou zápasu je, ako podlo sa tmaví snažia odstaviť bielych hráčov zo zostavy na ďalšie zápolenia. Všetko sa odohralo v pohostinstve ČAJKA. Čipo a Tajgič sa vybrali na pozápasové pivko, sekundoval im motorizovaný Martin s nealko pivkom. V prítmí posedenia na záhrade diskusia neviazla, tak sa Tajgič pobral po ďalšie kolo. A kde sa vzalo, tu sa vzalo, pristálo na stole okrem dvoch čapovaných, aj jedno fľaškové nealko pre Martina. Ten síce zašomral, že ho bolí hrdlo a studené by nemal, ale nakoniec neodolal a začal požívať svoje druhé nealko pivo. Zrazu však zistil, že chuť je akási iná. Pri detailnejšom pohľade zistil, že Tajgič zákerne doniesol fľaškovú desítku a v nočnej Trnave chcel nastražiť forwardovi bielych pascu v podobe policajnej hliadky. Všetko však dopadlo šťastne a tak tmaví musia skúsiť iné triky na zlepšenie svojich štatistík.

Zostavy :

BT : Čipo, Martin, Miro, Pilďo, Levík

TT : Pepka, Gabo, Klein, Tajgič, Palino

Góly :

BT : ČIpo 4, Martin 1, Pilďo

TT : Pepka 5, Gabo 3, Klein 2,

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Tak to asi Gabo!

(Cipostuta, 28. 4. 2010 9:00)

No je to v prostate jedno ... ale ak to bolo 6:9 tak góly si mohol pridať iba jeden nezbedník a to Gabo Suši Sussander, ktorý je v tomto smere recidivista. Treba si naňho dávať pozor lebo vždy zahlási strašnú kopu gólov a potom čaká koľko z toho objemu mu uznajú.

výsledok

(klajn, 27. 4. 2010 16:00)

Mal som pocit, že to skončilo 6:9 .... asi som ten dotlačený sám pre seba nerátal .....

Tentokrát Vám bohovia pomohli.

(Cipostuta, 27. 4. 2010 11:55)

Zdá sa že Pepitovi sa na Fujisane podarilo stretnúť futbalových bohov. No podľa toho aké góly sa mu podarili dať (jeden dva exporty nepoviem ale zo všetkého do vinkľa ... hmmm)zdá sa, že sa stretol nakoniec iba zo Satanom a upísal mu svoju futbalovú dušu. Dúfam že to bol dobrý deal ... lebo nabudúce povoláme svojich bohov.

Docasne zlyhanie?

(Gabec, 26. 4. 2010 19:23)

No, Levicek budem cakat vysvetlenie soboty??

Levík s Čipom dnes boli taktiež otázny.

(Čipo, 26. 4. 2010 15:38)

Keby ste chceli vedieť prečo tak nemusíte klikať :

FC MERKÚR Trnava (Levík) – ELTOM Hrnčiarovce 0:6 (0:4)

BOCA JUNIORS Trnava –(Čipo) PROFIŠPORT Vodáreň 10:3 (5:1)

Ja som to vedel

(Admin Čipo, 26. 4. 2010 15:15)

Nakoľko som vedel kto sa hlási do zostavy a nakoľko som včera (bohužial) bol v jednom teame s Palinom, hold bol som si istý že Palino sa na miestenku ulakomí! Palina síce pobolieva koleno ale na jeho výkone to aj tak není znať.

A odškodné samozrejme uznávam ... sorry Pepka ... ale pekne po oravsky ... máš u mna pivo a borovičku, decovú.

večerné setkání

(pepek, 26. 4. 2010 15:02)

tak pali potvrdzuje svoju účasť a doplna na 100% tmavý tím. Predčasné umiestnenie jeho mena do tímu tmavých považujem za nepresné a od admina požadujem odškodné. A nehovor mi, že neviš s kým mluvím. admine

Večerné posedenie

(Pepek, 26. 4. 2010 11:16)

Zúčastní sa ho Pepek, Gabec, Kleinec, tajgec...pali je este otázny....bolí ho koleno...

ak sa chcete dozvediet prečo paliho pobolieva kolienko....kliknite si

http://trnava.sme.sk/c/5344910/v-tatrach-sa-stale-lyzuje.html

to ja s palkom

Ponukam sluzby

(Gabec, 26. 4. 2010 11:03)

Ponukam svoje sluzby, kvalitne-spolahlivo a LACNO!
Zavolaj volaj...