Choď na obsah Choď na menu
 


Pondelok 25.1 2010

25. 1. 2010

BT  :  TT

 9  :  5

 

 

Zostavy :

BT : Čipo, Miro, Pilďo, Martin, Rado

TT : Huco, Pali, Pepe, Tajga, Fero

 

Zápas ovplyvnilo viacero vonkajších vplyvov. Tajga prišiel z lyžovačky opálený ako z letnej dovolenky, ale do tempa a svojich neprekonateľných obranných póz sa dostával len ťažko. Huco prišiel nabrúsený ako po kvalitnej partnerskej roztržke umocnenej bolestivou menštruáciou a táto nervozita sa preniesla na celú jeho družinu. V oboch tímoch boli z dôvodu hráčskej krízy ( Majcichov hral prípravný zápas ) na každej strane len štyria hráči zo základu. Na strane bielych prišiel ofenzívny Rado a na strane tmavých obávaný DJ Fero Hora.

Biely tím nezačal dobre. Mirovi sa vypomstilo robenie si srandičiek zo súpera nakopávaním lopty pred bránu za účelom vlastného gólu, tentoraz mu to pekne vrátil Pepka. Okrem toho ešte zo dve nešťastne tečované strely a bolo 4 : 1 pre tmavý tím. Vtedy to vyzeralo tak, že tmavý tím už nepustí víťazstvo zo svojich pazúrov.

Potom však začali zbytočné zvady v tmavom tíme rozoberať koncentráciu hráčov a to dokonale využili bieli na obrat v zápase. Huco dokonca šiel vypľuť štipľavú slinu do kúta počas útoku tmavých,  ale po strate lopty ho Čipo strelou cez pol ihriska vytrestal.

Hoci Pepka dostával po chybách bielych dostatok príležitostí na jeho bleskové kontry, v tomto zápase mu jeho obávaná streľba nešla až tak dokonale ako by si želal a keď vsietil 4 góly začal volil finálne prihrávky, na ktoré jeho spoluhráči nevedeli reagovať. Na druhej strane Čipovi včera padalo, využil viac voľného priestoru pri absencii pohyblivých hráčov ako Gabo a Klajn a hlavne zo stredných vzdialeností nasúkal 5 gólov.

Draftovaní hráči uhrali to, čo sa od nich čakalo. Rado sa síce strelecky neutrhol, ale v ofenzíve tímu pomohol. Fero Hora jazdil na svojich doskách do pol zápasu bez chyby, potom jeho prihrávky postupne prestali nachádzať adresátov.

Góly :

BT : Čipo 5, Miro 2, Rado 1, Martin 1

TT : Pepka 4, Pali 1

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Vítazná zostava večera

(Cipostuta, 25. 1. 2010 13:56)

Čipo, Martin, Miro, Pilďo, Rado

zostava večera

(pepek, 25. 1. 2010 9:59)

ja, huco, pali, tajgi, gabo...prípadne klejn

tot vše....

večer se uvidí zda li to bude zestava večera

ale myslím, že ano....