Choď na obsah Choď na menu
 


Sálovkári osviežili zatuchnutú halu.

21. 3. 2011

BT vs TT

7:7

 

  Pondelkový duel sa niesol v znamení futsalových posíl. Na oboch stranách stáli po dve akvizície futsalovej ligy v Hrnci. Za tmavých nastúpil Dolo z Dynama a Mako z Olympicu. Za bielych zas mimozemské civilizácie zastupoval Levík z Merkúru a amatérsku druhú ligu Čipo z Profišportu. Oba teamy boli ešte doplnené o klasické opory a matadorské hviezdy ŽOS futsal ligy.

Začiatok zápasu patril tmavým, ktorý otvorili gólový účet no v zápätí ho stratili a dokonca zásluhou dvoch Mirových "Markoviek" razom prehrávali 3:1. Ale ani tento stav nevydržal dlho a v polovici zápasu tmavá légia otočila i s prispením toho povestného štastíčka :-) na výborných 3:4. Biely sa nasrdili ako Muamar Kadaffí po intervencií západu a pretiahli vedenie ako majstri elektrikári osemnástročnú kočku na chate po úspešnej celo-týždňovej elektrifikácií. Stav bol zas 5:4. Avšak  toto nemali robiť, nakoľko tmaví  zavelili do útoku a hodili sa na víťaznú vlnu ako Ivana Christová na nové modely z kolekcie Nora Fashion. Bieli tento tlak neustáli a pustili stav na 5:7, no po chvíli sa pustili do posledného boja. Do príchodu Juana Pedra stihli tento stav korigovať na 6:7 a po oficiálnom vyhlásení boja o víťazný gól, sprevádzaného vypusteným tisícovky holubov ( z nosa nudiaceho sa Juana) a oslavných fanfár (tiež z produkcie Juan Pedro Sound Studio) sa začal neľútostný boj o jeden bod.

Šancí bolo dosť no snáď do najväčšej sa dostal "zlý chlapec" Palino prezývaný tiež Riťonátor ( kvôli výbornému krytiu lopty) keď sa ocitol sám na bránkovej čiare no dumal až príliš dlho akou parádou pri zakončovaní sa zapíše do histórie ŽOS Legue až samotnú loptu aj s nerozhodným strelcom odkopol do bezpečia Čipi Pičánen. Z následného protiútoku vsietil síce Čipi gól avšak to iba dorážal do prázdnej brány loptu ktorú tam prepasíroval výborne hrajúci Pilďo the warior ktorý ju na dva krát ale predsa dostal cez všade sa  metajúceho  Dola.

Bieli opäť neporazili tmavých a tmaví opäť nezlomili bielych. Remíza 7 : 7  bola zaslúženým výsledkom pre oba ubehané no nezranené a serotonínom napumpované celky.

Záverom sme chceli pre Vás pripraviť krátke zhodnotenie zápasu prostredníctvom reportáže z pofutbalového posedenia avšak samotný respondent Levík Van Marfoldinen ( teoretik, štatistik a lekár bez hraníc) nám po inštalovaní troch verzií pivných aplikácií nejak zmlkol a taktiež nám zvukový záznam narušoval z opodiaľ takisto podgurážený prezident ľadových medveďov svojim plamenným prejavom. Tu je ukážka:

https://www.opendrive.com/files?19536022_894yx

https://www.opendrive.com/files?19536024_bciGM

Strelci:

BT - Levík 2, Miro 2, Čipo 2, Dochtor 1

TT - Igor 2, Dolo 2, Mako 2, Pali 1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.