Choď na obsah Choď na menu
 


Pepeho pondelkový návrat.

21. 2. 2011

BT : TT

7  : 14

 

Zostavy dnešného duelu sľubovali futbalový zážitok porovnateľný s Barca vs. Arsenal, takže pritiahli na štadión ďalšieho diváka. Bohužiaľ, realita zápasu bola taká, že tmavý tím disponoval nahrávkami ako Barcelona a streleckou efektivitou ako Arsenal v poslednej desaťminútovke stretnutia, kdežto pre hru bielych ťažko hľadať prirovnania ktoré nebudú sypať soľ do otvorenej rany.

Už v prvej minúte zápasu poslal Pepe kolmú prihrávku za obranu bielych, ktorú prebral Gabo a otvoril skóre. Takých prihrávok za statickú obranu bielych potom smerovalo viac, ale bez gólového efektu. Keď v šiestej minúte znižoval Čipo na 1:2, vyzeralo to, že bieli sa konečne chytia a začnú byť súperovi zdatným protivníkom. To sa aspoň v rozdiele strelených gólov darilo do 31. minúty zápasu, kedy Levík korigoval na znesiteľný rozdiel 3:5 pre tmavých, ale odvtedy skórovali len hráči v tmavých dresoch a to v rozmedzí 20 minút šupli 6 gólov, oproti nula zásahom bielych.  Pravdaže, padalo im to, na rozdiel od bielych ktorí nevedeli nájsť recept na Tajgu zdvojeného s Dolom, Gabom, alebo Palinom. Ale rozdiel bol aj v hernom prejave, biely stroj dnes nenaskočil, viazli prihrávky, kombinácie, chýbalo aj strelecké šťastie. A keď v 52. minúte za bielych Levík konečne vsietil a snáď rozdýchal plamienok nádeje aspoň na korigovanie hrozného výsledku, všetko zabil Palino dvoma exportnými strelami v tej istej minúte a o tri minúty neskôr, stav bol pred koncom 4:13 z pohľadu bielych. V závere sa ešte trafil dvakrát Maroš a víťazný gól trpkosti zasunul pán Dochtor. 

Čo dodať ?

Snáď len to, že srdečne gratulujeme rodičom malej Zuzky Briškovej, ktorá sa narodila v piatok,  želáme veľa zdravia Zuzke, mamine, tatinovi a zároveň pozdravujeme aj Pepeho.

Góly :

BT : Čipo 2 ( 6", 25" ), Levík 2 ( 31", 52" ), Maroš 2 ( 60", 62" ), Dochtor 1 ( 63" )

TT : Pepe 5 ( 10", 35", 41", 45", 62" ), Gabo 4 ( 1", 5", 35", 42" ), Palino 3 ( 12", 52", 55 ") , Dolo 2 ( 29", 40" )

 

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

No no no

(Cipostuta, 22. 2. 2011 9:05)

Tak na ihrisku mali pre sviatočného nezasväteného diváka miernu prevahu tmavý avšak v pozápasovom stretnutí v izbe futbalových tradicií už jasne dominoval biely team, ktorý sa dostavil na stretnutie skoro v komplet zostave i s náhradníkom.
A tak našiel biely team nový zmysel pondelkových futbalov.

piaty tmavoš

(pepe, 21. 2. 2011 13:58)

je to .... dolo al fajed,

pepek se vrátil....

(pepe, 21. 2. 2011 11:38)

takže ja el pepe, el pali, Thai čí, a Gabén....zatial....piateho doplním....

a teraz budz čipo múdry