Choď na obsah Choď na menu
 


Pondelok 20.9.2010

20. 9. 2010

BT : TT

9 : 8

 Prd zápasom sme sa zdivhla tajomná opona a Pepkovým esom v tmavom rúkave nebol nikto iný ako  hráč srbského veľkoklubu FC Bački Monostor - Ična Ivkovič.

Úvod zápasu bol v réžií bieleho prenosového vozu a dlho sa zdalo že tmavému teamu nepomôže už ani Sabrina mladá čarodejnica. No niekedy si aj majster murár odbije kelňou hrdlo pivovej fľaše. Biela obrana sa miestami menila na šedú obrnu čo sa snažil využiť hlavne Palino - príslušník Black-Ops special forces. Darmo ... na zápas nenastúpila biela (t)opora zadných radov - Pilďo McFallus ( ktorý je práve na návšteve rodnej škótskej vysočiny - kam posielame pozdravy - AHOOOJ PILĎO). Hra a tentokrát i skóre boli časom vyrovnané. Pepka s Ičnom sa snažili o brejk no tmavým sa nedarilo uniknúť o viac ako tri líščie chvosty čo je asi jeden futbalový gól. Aj Martin sa snažil strhnúť vedenie na tú svoju stranu ( a to nielen na Družstevnej ulici v Cíferi kde momentálne bačuje) no svojou aktivitou na hranici ofsajdu si vyslúžil pozornosť zástupcov inteligencie v našich prízemných štvorcoch. Netrvalo dlho a náš útočník sa dostal do opatery doktora. Mudr. Čambal ho po krátkom vyšetrení poslal späť s podozrením na pomliaždeninu píštaly. Darmo, hráči si v ten večer nič nedarovali (aspoň ja som nič nedostal) a vidina víťazstva opantala snáď každého.

Čipa mazal Tajgič, Pali drtil Fera, Miro zneužíval Ičnu, Levík sa tlačil na Pepku a už spomínaní Dano (ktorý si hovorí El Dochtor) skúmal Martina. I keď to znie ako stručný sumár štvorhodinového gay- S&M fetish porna ... - nie je tomu tak ... i keď  tam každý znás chodí, s nažhavenými členkami už od rána, rozhodnutí bojovať proti inovercom z druhej strany o , nereálnu zlatú Niké :-))) a vyrovnaný s tím že tam zopár úderov inkasujem no zároveň i rozdá. Presne ako tí gladiátori v aréne (no nie v tej na Prednárdaží). A tak to má byť  - That´s the way I like it !!!

Góles:

Gruppo blanco - Martin 4, Čipo 3, Fero 2

Gruppo negro - Pepe 2, Pali 1, Tajga 1, Ična 2, Dochtor 2

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Re-Levík

(Admin, 23. 9. 2010 14:26)

No stále je to slabšie ako Ivan Ňiňaj s Marcelom Merčiakom ma MS v kolové !

Re-Pilďo

(Admin, 23. 9. 2010 14:02)

Mne sa hodilo do zápisu škótsko a tak si bol v škótsku ... jasné !!! :-)))

re: Škotsko

(Pilďo, 22. 9. 2010 23:18)

...upravujem správu TASR. Jednalo sa o Irsko :)

komentar

(levik, 22. 9. 2010 10:38)

som ti hovoril nefajci uz tu travu... :-)
toto je lepsie jak lacko borbely v tv...