Choď na obsah Choď na menu
 


Prvý Pondelok v roku 2011

3. 1. 2011

 

 BT vs TT

8 : 8

Úvod roku mal vyzerať ako z futbalovej rozprávky - spojme sa pre ŽOSku. Avšak ostatní aktéri si pod heslom "Keď nehrám ja - tak jebem na to" vymysleli svoje plány a tak musel Čipo zháňať oba teamy sám ( teda skoro - vďaka Alešovi a Levíkovi). No a následne po 15428 telefonátoch sa stalo to čo sa v takýchto prípadoch stáva že to proste niekto popletie. Tak to bolo i v prípade Pesa, ktorý o 19:45 ležal doma v Zavare v pyžamku. Kvôli tejto blamáži a neúčasti na zápase ho teda nominujeme na cenu " Juhoamerická kopačka" ! :-)

A tak sa teda rozhodlo že prvý tohtoročný duel bude v znamení zápasu hviezd a to výber okresnej súťaže ( FC Merkúr + FC Profišport ) vs výber ŽOS league v pomere hráčov 4 : 5 !

Začiatok duelu patril bielym ktorý využívali výhodu jedného hráča na vyše a po rýchlych kontrách viedli 3 : 0. Tmaví sa snažili využiť chyby v rozohrávke súpera - no v zakončení častokrát zaváhali (Proste FC Merkúr). No skúsenostami a vianočným punčom nabitý Levíkovci si odkladali sily na záver stretnutia kedy už mladé biele pušky budú bez strelného prachu. No len len že sa im to nevypomstilo - nakoľko bolo v polovici zápasu už 5 : 2 a chlieb sa začal naozaj lámať ako čerstvý bochník z Lídlu. A potom sa to stalo ... Levík prenikol pred bránu a zhypnotizoval Aleša tak dokonale že ten si ( síce na dva-krát) vrazil loptu do brány sám. Tmaví ožili sťa pokropený biologickým roztokom a začali sa doťahovať na súpera ba dokonca sa ujali i vedenia 5 : 7. No skúsenosti nechýbali ani v bielom mužstve a len blázon by podcenil starých ŽOSkárskych matadorov. Tím sa podarili záverom upraviť na 7:8 a v súboji o "víťaza" vsietili ôsmy kúsok !

Pekný zápas - behavý - plný šancí  a hlavne ... ale naozaj hlavne ... skončil remízou a oba teamy boli s týmto výsledkom nadmieru spokojný !!!

Strelci:

BT - Aleš 2, Rado 1, Tajga 1, Pilďo 2, Majco 2

TT - Levík 4, Čipo 3, Fiala 1

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

20:00

(miro, 4. 1. 2011 12:26)

U mne dobry...

Další zápas

(Čipo, 4. 1. 2011 10:42)

Další zápas bude 10.1.2010 t.j. v pondelok - ak je záujem tak je možnosť hrávať už o ôsmej - tak sa vyjadrite!