Choď na obsah Choď na menu
 


Tmavá skladačka diktovala rytmus bielemu prášku 1.3.2010

1. 3. 2010

BT : TT

4 : 9

Tmavá skladačka diktovala rytmus bielemu prášku

Zostavy:

BT: Čipo, Miro, Martin, Pilďo, Maroš

TT: Huco, Pepka, Puli, Peso, Janči 

Prehra našich hokejistov bola cítiť aj  úvodnom zápase po olympijskom ošiali v ŽOS aréne. Nemastný neslaný úvod z oboch strán vystriedal nemastný neslaný výkon bieleho tímu.

 TRNAVA. ŽOS. Ešte počas dňa sa Predrag Hucimovič rozčuľoval nad dochádzkou, resp...obvolávaním tmavých hráčov. Dovolenkujúce duo gabo, klein a zranené duo tajgič pali navrávali, že tmaví budú večer „sešívaní“ z viacerých jednotlivcov. K tmavemu trio pepe huco puli boli povolaní spoľahlivý peso s ofenzívnym jančim. Biele farby povolali na vlas rovnakú trikolóru ako posledný pondelok. V konečtom zúčtovaní išlo o v bráne operujúceho Pilľa, defenzívneho Martina, a nevýrazné trio Miro,čipo, maroš.

 Ako som už naznačil, úvod bol z oboch strán veľmi neistý, tmaví sa spolu zohrávali, čo bieli nevyužili. Ak by sa hneď od začiatku golovo presadili, tmaví by mali zrejme problémy. Jančimu sa v poli moc nedarilo a svoj gólový účet si iba pootvoril,predsa len sme zvyknutí na hetrik a viac. Bieli ho pozorne bránili. Najmä Martin Biely predstavoval oporu v zadných radoch, ak práve nebol vysunutý. Zmaril viacero slubných akcií tmaveho tímu, ako aj bol uspešný pri viacerých najazdoch jeden na jedneho.

 Po dlhšom čase sa gólovo presadil aj Huco, ktorý presne mierenými strelami k tyči nedal bielemu brankárovi šancu.

Spočiatku to bola dotahovacka. Tmavý tím vyhrával pocas celého zápasu, bieli neustále dotahovali, až do stavu 6 ku 4...potom sa odputali aj o viac gólov. Nervozita bola cítiť najma v bielom balete. Maroš reklamoval ruku, vzápätí nato strelil od polovice ihriska krásny gól. Pravdepodobne zahováral. Miro zasa reklamoval faul, ktorý taktiež zostal bez povšimnutia a bez akéhokoľvek vyvodenia dôsledkov. Tesne po jeho slovnom povrávaní sameho so sebou, pepe presne mierenou strelou odblanil čipove jasličky.  

 Ani gólovo potentná oravská strela sa večer nepredviedla v optimálnej forme. Často zbytočne ťahal, jeho strely mierili od hlavy vyššie, zopárkrát dokonca zasiahol postávajúce telá tmavých hráčov v bránke. Pulime ešte dnes hučí v ušiach.  

 Pilďo sa zaskvel hlavne v bráne, aj preto tam odchytal viac ako polovicu zápasu. Jeho bravúrna práca s betónmi zamedzila viacerým golovým akciám s potenciálne zdarným koncom. V bráne mal proste slinu. Ale aj jeho dokázal Janči odblaniť, podobne ako pepe čipa. Zbytočne vybehol a snažil sa stiahnuť, vzápätí roztiahol nožky a nekompromisná strela zaevidovala jeho jedinú chybu počas pôsobenia v bielom vápne.

Tmaví sa presvedčili, že výkon vzadu, aký predviedol Peso, je to čo tmavému tímu chýba. Pokoj, presnosť, sčitanosť v hre, rozvaha, tým všetkým ovplývall Peso. Biele útoky sa na ňom lámali ako napílené tehly pod rukou karatistu. Taktiež Puli s hucom podali uvolnený výkon umocnený aj gólovo.

 Za stavu 8:4 sa hralo o víťaza, krátko po desiatej pepe strelil víťazný a piatym gólom v zápase spolupracoval na zaslúženom víťazstve tmavých javorových listov.

Strelci gólov :

BT: Čipo 2, Maroš 1, Martin 1

TT: Huco 2, Puli 1, Pepka 5, Peso 1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zostava TT

(Huco, 1. 3. 2010 14:09)

Huco, Pepka, Puli, Peso, Janci