Choď na obsah Choď na menu
 


Pondelok 1.2.2010

1. 2. 2010

BT  :  TT

11  :   7

 

Zostavy :

TT : Huco, Pali, Puli, Tajga, Janči

BT : Čipo, Miro, Marti, Pilďo, Gabec

 

Pred zápasom sa znovu kšeftovalo a handlovalo s hráčmi, čo Hucovi na kolkoch nevynieslo nič, zato mu zobralo dva roky život na tom čo sa skoro uhundral. Gabo sa totiž hlásil do zostavy a hoci manažér bieleho tímu zachoval štandardný postup a oslovil všetkých zainteresovaných v správnom poradí, draft Gaba do bieleho tímu bol samozrejme tŕňom v oku tmavým. Argumenty typu "ja som si chcel zahrať", si už Huco nepamätal, i keď on mal také isté vtedy, keď obliekal hrdo biely dres...

Rozdelenie hráčov sľubovalo kvalitný duel a ten sa aj dostavil. Bieli nezačali vôbec dobre. Mali veľa akcií, ktoré nepremieňali, skóre otvoril na druhej strane palubovky ukážkovou hlavičkou do vinkla Huco. Potom dve strely a bolo 0 : 3 z pohľadu bielych. Našťastie, na takýto vývoj sú už hráči bieleho tímu zvyknutí a namiesto sklonených hláv začali svoje šance premieňať, čo znamenalo obrat na 5 : 3 pre čipovu légiu. Vlajku zdvihol z prachu, kto iný ako lišiak Miro, strelou z nemožného uhla. Potom začalo padať aj Čipovi, Gabovi a Martinovi, ktorí dali po pekných kombinačných akciách svorne po troch góloch. Na druhej strane zase žiaril Huco, nielen v bráne, ale aj štyrmi gólovými strelami, Janči pridal dva a Puli jeden gól. Naprázdno gólovo zase vyšiel čierny pracant v tíme tmavých - Palino.

Spŕšku oprávnenej kritiky od svojich spoluhráčov si vyslúžil po zápase Martin, ktorý zase dosiahol negatívnu bilanciu - dal menej gólov ako dostal. Loptu lovil ako brankár spoza svojho chrbáta možno päťkrát, možno aj viac. Ničto, za drobnú úplatu ho možno Huco s Pilďom zoberú na tréning brankárov....

Kuriozitou zápasu bolo, že bieli si len tak nenechajú páčiť dostávať góly hlavou a kto im nasúka 4 až osem gólov za zápas musí nemilosrdne "dole". Tak sa aj stalo a novodobý kanonier Huco, čo to v zápase inkasoval. Okrem niekoľkých kopancov na to isté miesto, to bola aj exportná šupa na jahodu od Gaba, ktorá duel skoro predčasne zakončila. Našťastie, Huco má aj tú obloženú čalúnením z pežoťáckej 308ky, takže zase len hundral a hundral a hundral....  

Góly :

BT : Čipo, Gabo, Martin - každý 3, Miro 2

TT : Huco 4, Janči 2, Puli 1

 

 Zapísal R.B.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Huco

(Gabec, 1. 2. 2010 17:46)

..pokusim sa prekusnut tvoj prvoplanovy osial vzdoru a antipatie k celemu dianiu a logistike vyberu. nakolko som mal pocit ze dnes bude neurekom moznych hracov na parketovom poli, poziadavka z mojej strany znela jasne. hodil som navnadu a cipo zabral takmer okamzite, ako kapor po vyhladovanej zime. napriek tomu som privital ponuknutu zmenu za ucelom motivacie TT - trnavskeho timu, pretoze vidina srdnatosti este pred uvodnym vykopom bola zarucena..
Takze sportu zdar a BT-mu dnes obzvlast ;)

Gabec

(Huco, 1. 2. 2010 15:31)

Jasný záujem nebol preto som prestúpil.

Aby si vedel aká je realita musím Ti otvoriť oči. Od rána som sa v robote nezastavil a keď mi Čipo zavolal že ako som na tom vravím e som ani nestihol začat. Čipo mi oznámil že sú komplet a že ty si ss nimi v zostave.

Teraz akože čo mám robiť. Čo mám skladať tým o štvrtej ráno aby som svojich hráčov dostal k sebe do týmu a nejaký prisťahovalec s oravy mi nevyfúkol pol týmu???

Tu by to malo byť o tej hrdosti k dresu ktorý obliekaš. Čo by povedali trnaváci keby si nastúpil za Slovan s výhovorkou že sa mi nechcelo čakať kým mi niekto zavolá.

Dnes Ti fanúšikovia TT hodia na ihrisko prasaciu hlavu a budeš počuť piskot s tribún pri každom dotyku s loptou.

A keď prehráš lútosť v našich očiach nečakaj!!!!

Hudco

(Gabec, 1. 2. 2010 14:19)

Jasny zaujem z tmavej strany nebol, preto dufam, ze biely dnes vecer uspesnejsi..

Zostava TT

(Huco, 1. 2. 2010 14:11)

Huco, Palo, Puli, Jano, Tajga

Avizujem zaujem po odmlke

(Gabec, 1. 2. 2010 11:15)

Gabec sa hlasi do sluzby..Kto ma oslovi? Cakam na telefone plne pripraveny.