Choď na obsah Choď na menu
 


Pondelok 13-teho

13. 12. 2010

 

BT vs TT

14 : 4

Keby tak padalo aj na horách ako to včera padalo do tmavej brány ... to by bola lyžovačka.

Samotnému zápasu predchádzalo ešte samotné vybavovanie hráčov. Managéros teamov museli po nedostatku hráčov z prvého výkonnostného koša načrieť i do iných košov. Po urputných vybavovačkách, ktoré trvali od obeda až do večerných hodín sa však nastúpilo na zápas v plnej zostave. Pomocnú ruku podali bielym ich spolubojovníci zo štvrtkových duelov a tmavým zas pomohli legionári z Merkúru a Vúje-čka.

Vyrovnaní duel skončil nevyrovnaným skóre. Obe strany mali kopec šancí, no zatiaľ čo biely trestali z každej šance, tmavým to nepadalo ani z čistej tutovky. Neraz belosi vykopávali loptu z vlastnej bránkovej čiary a neraz sa i následne presadili z protiútoku. Ale to zakončovanie tmavým v tento večer fakt ale fakt ale že naozaj faktiš nešlo. Neviem čím urazili futbalových bohov ale musel to byť zvrátené a barbarské. Tmaví sa dotrápili do konca a podľahli bielym o desinu.

Dobrým výkonom sa blysol Aleš, ktorý zastúpil v obrane Pilďa a tak mazal Pepku zo streleckej listiny ...  dal dva góly a dokonca aj nahrával. Taktiež Miťo s Mirom boli nažhavený  a pripravený zabojovať v každej chvíli. Obom teda vďaka za poctivý výkon. A Čipo? Ten vyfajčil soche svojho obľúbeného bôžika a ten ,zdá sa, bol s jeho "púdžou" spokojný.

Za tmavých hrali dobre všetci hráči no zlyhali v koncofke. Pepemu sa nedarilo, Jožo panikáril pred bránkou, Pali sa vyhováral na titánsku svalovicu a Tajgič svojimi poznámkami nahlodával psychiku tmavých viac ako góly súpera. Najviac však bolo cítiť Maxa, ktorý sa zapájal do akcií v útoku  v obrane. JA osobne ho cítim ešte dnes nakoľko som mu požičal na zápas tmavé triko!

 

Strelci:

BT - Čipo 6, Miťo 3,  Aleš 2, Miro 2, Rado 1

TT - Pepe 2, Pali 1, Jožo 1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

re-Pepe

(cipostuta, 14. 12. 2010 16:40)

no keď sme spolu volali tak si mi mľaskal do telefónu. Že si si dával nejaký chlebík s masťou a cibuľou? No a z toho si mal vychýlenú mušku.

re-klajn

(admin, 14. 12. 2010 14:51)

Ďakujem za upozornenie! Už sme to napravili. Tým štastným strelcom .... som bol ja.

Ešte raz naozaj ďakujem za postreh :-)))

výsledok

(klajn, 14. 12. 2010 10:50)

Čaute! nejako mi nesedí výsledok s počtom strelených gólov ..... tak ako to skončilo 13:4 ? alebo 14:4 ?
kto dal ten 14ty ?

Zlyhal som...

(Pepe, 14. 12. 2010 10:02)

Asi najviac tutviek som spálil...a ja sa pýtam prečo?
Prečo?
PREČO?
Jednoznačne najslabší článok mužstva,