Choď na obsah Choď na menu
 


Pondelok 12.4.2010

12. 4. 2010

BT : TT

8 : 4

 

Zostavy :

BT : Čipo, Martin, Maroš, Rado, Fero

TT : Pepka, Klain, Tajga, Pali, Mreník

 

Biely tím nastúpil v značne modifikovanej zostave, chýbali mu dvaja stabilní hráči základnej zostavy Miro a Pilďo, v zostave ich zastúpili Rado a Fero. Zo strany tmavého tímu bola ohlásená veľmi kvalitná zostava, na poslednú chvíľu sa však namiesto Gaba dostavil Mreník.

Zápas začali bieli veľmi ofenzívne a v tomto duchu pokračovali celý zápas. To bolo z pohľadu bieleho tímu na jednej strane veľmi dobré, pretože obliehali bránu tmavých veľkým tlakom, na strane druhej však útočením v trojici až štvorici dávali tmavým priestor na brejky a následné prečíslenie.

Tmavý tím však nevedel posunúť v tomto zápase dostatok dobrých príhrávok na vysunutého Pepku, ktorý číhal práve na takúto príležitosť. Rozdiel v skóre presne vystihuje počet kvalitných prihrávok, ktoré Pepka dostal počas zápasu. Dve chyby bielych vedel vytrestať, ďalšie prihrávky ho nenachádzali. Tmavým výrazne chýbal Gabo, pre biely tím by by bola doslova pohroma, keby zachytával lopty pred bránou a presnými prihrávkami by posielal Pepku do jasných príležitostí.

Zápas bol poznačený viacerými zraneniami a tvrdými stretmi, niekedy to na palubovke vyzeralo ako keby hrali dôchodcovia. Nie kvôli slabému pohybu či nasadeniu, ale kvôli jojkaniu, stonaniu a pokrivkávaniu.

 

Góly :

BT : Rado 4, Čipo 2, Maroš 1, Martin 1

TT : Pepe 2, Mreník 1, Pali 1,

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

TMAVí

(PEPEK, 12. 4. 2010 11:02)

ja pali tajči klein....a pravdepodo...gabo