Choď na obsah Choď na menu
 


Pondelok 11.10.

11. 10. 2010

Bieli jazdci kontrolovali zápas. Ale iba do polovice

Predzápasové obavy bieleho tímu sa potvrdili. Konečný výsledok zabezpečil tmavým víťazstvo, ktoré podčiarkli víťazným gólom.

ŽOS. Pondelková taktika velila obom tímom hru dopredu. Biely tím vytiahol žolíka v podobe Sosidž senior, uchmatli aj Dottóreho. Ten už klasicky si o minútu deväť vykračoval do haly. Skúsený Martin viedol bledé tváre, ktoré doplnil už vyliečený Mirek a Sosidž junior.

Tmavé farby tvorili legionári. Pepe, Pali Klein, Tajgi a draftovaný superveľký Igor. Zápas sa tak krátko po deviatej mohol začať. Od úvodu bola hra viac na kopačkách bielych, ktorí na čo siahli, z toho skórovali. Aj prvý gól z kopačky Sosidž junior padol príliš z uhla na to aby to mohol byť gól. Ale budiš. Brankára prekvapil a strelou do neznáma sa chcel vytiahnuť pred svojim otcom. Podarilo sa. Marek behal a robil radosť seniorovi, za čo ho príkladne chválil. Skoro mu adresoval aj každú loptu.

Tmavým sa nedarilo presadiť. Ich gólové akcie bieli bravúrne ubránili a poctivo sa po každej šanci vracali späť do košiara. Dobrá taktika, ktorá si vyžaduje super kondičku. V polovici zápasu hovoril stav jednoznačne pre bielych. 4:1.

Tmaví začali premýšľať nad potenciálnou prehrou. Aj papierovo slabšie tímy dokázali prekvapiť. Ale nie v ten večer.

Do hry vrátil tmavých až šťastný gól Pepeho, ktorý najskor trafil tyč prázdnej brány ale napokon zasunul. To povzdbudilo aj ďalších jeho spoluhráčov, ktorí začali hrať aktívnejšie.

Posledných tridsať minút otočili z nepriaznivého 4:1 na 4:8. Bielym totiž došiel dych, sťahovanie sa bolo čoraz redšie a útoky tmavých čoraz nebezpečnejšie. O desiatej sa víťazne trafil Pepe, ktorý ukončil pondelkové zápolenie v prospech tmavých. Zápas skončil víťazstvom tmavých v pomere 9:4.

Góly: BT- Dottóre 3, Junior 1
TT- Pepe 5, Igor 2, Pali 1, Klein 1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

rozhodné nie

(martin, 11. 10. 2010 10:30)

dochtorovo angažmá bolo riadne konzultované s palinom. Hoci, na úvodnej stránke je dochtor vedený ako stabilný hráč bieleho tímu...

predpokladaná zostava

(pepe, 11. 10. 2010 10:23)

ja....to jest pepe, pali, klein, zrejme puli a možno tajči

dnes možno očakávať napínavý duel, pretože doktor prestúpil bez manažerovho vedomia. Takéto jednanie využili bieli iba preto, že stávajú skor do roboty a preto aj focik vybavujú skôr. Pepe a pali robia skor v noci. fociku sa venuju az na obed.

Toto nech vníma biely tím ako výstrahu

Viva la tmava legia