Choď na obsah Choď na menu
 


Pondelok 10.5.2010

10. 5. 2010

BT : TT

 

12  :  8

 

Zostavy  :

BT : Čipo, Pilďo, Fero, Martin

TT : Tajga, Gabo, Klajn, Rado

 

 Počas dňa, kedy manažéri tvorili svoje tímy prišlo k situácii, že nebol dostatok hráčov, ktorí by boli schopní a ochotní nastúpiť na stretnutie. Prišlo preto k rozhodnutiu, že sa nebude siahať po posily za každú cenu, ale tímy si to rozdajú štyria na štyroch. Vzhľadom na to, že nie všetci boli o tomto stave informovaní, prišli spokojne na zápas, kde ich čakali dve prekvapenia. To prvé bolo, že namiesto štyroch spoluhráčov budú za každého behať len traja a to druhé bolo v podobe Huca, ktorý sa počas zranenia stihol oženiť a na znak priateľstva priniesol spoluhráčom fajnové koláčiky a vínko, napriek tomu že viacerí ho v jeho snahe stať sa manželom neprišli podporiť z rôznych, viac či menej nápaditých dôvodov ( z viacerých uvádzame napr. že Čipo musel s priateľkou do Tesca, alebo Martin nebol vhodne oblečený a nemal kvietok a pod. ). Koláče a víno sa stali počas predzápasového sústredenia predmetom rôzneho taktizovania. Gapko, ktorý prišiel na bicykli neváhal a začal cez dno vínovej fľaše pozorovať západ slnka. Farizejsky ponúkol fľašu aj Čipovi, ale vtedy zakročil kapitán Pilďo a povedal Gapkovi razantné NIE.

Rozloženie síl sľubovalo kvalitný zápas, čo sa aj potvrdilo. Asi každý si to na palubovke užíval až do posledných minút, kedy už hráči volali po víťaznom góle, pretože nikto nevládal. Na palubovke bolo viac miesta ako zvyčajne a tak vznikali pekné kombinácie a menej osobných kontaktov, až na tú kondíciu... 

Skóre otvorili tmaví a v úvode zápasu stále viedli. Rýchli hráči Gabo a Klajn bránili a posielali Rada do brejkov. Tajgič ako vždy robil útočníkom súpera vrásky na čele svojimi zákrokmi v defenzíve. Tak sa stalo, že skóre bolo v polke zápasu 5 : 3 v prospech tmavých. Následne však vyšlo bielym niekoľko protiútokov a otočili skóre na 8 : 5. Odvtedy sa zápas vyvíjal tak, že padali góly na každej strane skoro rovnako a tak zápas skončil výsledkom 12 : 8 v prospech bielych. Záverečný gól zápasu dal Čipo z otočky pred vlastnou bránou do opustenej brány súpera. V každom tíme vynikli päťgóloví strelci Rado a Čipo, v bielom tíme sa ešte stále nevie kto je strelcom jedného gólu, pretože po nahlásení gólov stále jeden strelec chýba.

V kabíne po zápase padlo pravidlo, že každý si môže dať toľko koláčikov, koľko vsietil gólov, ale Tajgič dostal výnimku, upravilo sa mu to na pravidlo, že môže zjesť toľko svadobných koláčikov, koľkým gólom zabránil.

Zlé jazyky tvrdia, že by bolo možno dobré, aby sme takto, t.j. 4 na 4 hrávali častejšie...

 

Góly :

BT : Čipo 5, Martin 3, Pilďo 1, Fero 2

TT : Rado 5, Gabo 2, Klajn 1

R&B

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Chceš vyhráť?

(Cipo, 10. 5. 2010 9:24)

Ak si rozumel otázke a odpovedal si áno tak neváhaj a napíš do našej redakcie a prihlás sa tak do víťazného teamu. Napíš buď na stránku alebo zavolaj na známe číslo a nezabudni na heslo: "Pondelok je vždy biely". Potom už len stačí čakať ny vyhodnotenie súťaže a kto vie ... možno vyhráš i bonus a to fotenie sa s rozospatým Palinom a jeho škamrinami.