Choď na obsah Choď na menu
 


9.Pondelkové hráčske suchoty

3. 10. 2011

Biely tým - Tmavý tým

6:10


Miro 1, Maroš 3 , Mito 0, Levik 2, Rado 0
Huco 3, Jano 5, Tajga 1, Gabo 1, Erik 0

V prvom rade treba poďakovať Čipovi za vybavovanie týmu i keď vedel že nebude hrať a užíval si domácej pohody na Orave. Snažil sa zložiť tým ktorý by mu neporušil priaznivé štatistiky biely tým tmavý tým no tým zostal za očakávaniami.

ŽOS Arána: Čipovo predzápasové "Zložil som proti Vám tažký tým" tmavému týmu veľa strachu nenahnalo. Súper nastupoval v kvalitnej zostave ako už býva zvykom no chýbali tam obranné piliere postavené s prešovského betónu čo dokáže položiť aj tým preplnený jagavými hviezdami. Tmavý tým vhodne doplnený o nováčika Erika (Gabovho šéfa) si zodpovedne dodržiaval taktické predzápasové pokyny a len málo chýbalo aby si biely balet utŕžil veľkú hanbu v podobe nestreleného gólu. Po 45 minútach bolo na svetelnej tabuli 0:6 a až vytúženým gólom bieleho týmu konečne trochu poľavila koncentrovaná obrana tmavého týmu. V tých chvíľach dobre podržal biely tým Rado svojími brankárskimi robinzonádami ktoré mali za následok povestné nedáš-dostaneš a bieli aspoň kozmeticky upravili skóre. Kedže však Rado nemohol chytať večne stačilo aby opustil svätinu a hned sa gólostroj tmavých zastavil na desine.

Očami nezainteresovaného diváka to bol pekný futbal v ktorom vynikala kombinačná hra tmavých ktorý tentoraz nešetrili dobrým pohybom na vlastnej polovici a bleskovo vedeli vyraziť do nebezpečných kontier. Diváci svojím neutichájucim potleskom ocenili hráčov za to že sa po vybudovaní náskoku neuchýlili k betónovaniu výsledku ale neustále sa hralo hore-dolu. Kiež by takýto zápasi mohli diváci vydieť každý týždeň :o))

Slová po zápase:

Miťo: Tentoraz sme prehrali zaslúžene. Oproti minulému týždňu keď sme zahodili neuveriteľne veľa šancí sme si až na tie gólové skoro žiadne nevypracovali.
Erik: Gabo si si istý že si ten gól dal ty??
Gabo: Jasné šéfe ten gól bol tvoj ja som dal len tičku

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

bravo tt

(fedo, 4. 10. 2011 22:13)

bravo tmavy tim,vidim ze bez pepku vam to ide :)

vysledok

(Maroš, 4. 10. 2011 16:30)

Huco, mas tam preklep, daj to na 6:10 (1+3+2 = 6). Aspon slaba naplast na prehru. Lamalo sa to v prvej polovici ked sme vam ani za boha nemohli dat gol a vam to tam padalo dost polahky z kazdej strely + 1 vlastny. skoda. Ale zapas mal aspon uroven :) pretoze vsetci bieli chceli (teda aj tmavi)

Tak to je hanba!

(Cipostuta, 4. 10. 2011 15:44)

Neviem presne co sa stalo ale z výsledkom som absolutne nespokojny. S hráčmi ktorý robia hanbu bielemu pondelkovemu dresu si sadnem a dam im sancu na obhajobu avsak urcite vyvodím dôsledky :-))).
Nemozem predsa dopustit aby sa pondelkovy biely team spustil na uroven stvrtkových exibícií!!! :-)))

Futbalek

(Huco, 4. 10. 2011 11:53)

Coskoro poslem zapis aj so strelcami no nechal som si doma telefon kde mam poznacenych strelcov.

fuha

(Pulec, 3. 10. 2011 18:00)

bt dnes vyzera velmo silno.. tt pome do nich, kua !!
Este hlasenie obom manazerom : vo stv. som k dispozicii (budem volat).