Choď na obsah Choď na menu
 


Pondelková výplata

27. 3. 2011

BT vs TT

5 : 9

  Zápas začal rozpačito z oboch strán a tmavá eskadra sa snažila spraviť si čo najlepší náskok, no kormidlo zápasu prebrali bieli. Ak nie tri štvrte tak určite polovicu zápasu boli lepší a zdalo sa že majú opraty zápasu v rukách. Nie že by drtili súpera ako Barcelona TJ Voderady ale bolo vidno že majú hlavu hore a to či už v rozohrávkach tak i v obranných misiách. I napriek výbornému obrannému dvojbloku Tajga-Dochtor sa biely team dokázal presadiť a taktiež ubrániť útočnú trojku Dolo-Pepe-Igor. Keď si rozdelili hráčov ( a keď ešte vládali behať) mali tmaví hlavu v smútku nakoľko ich nahrávky končili v sieti prípadne na kopačkách súpera. No svojou húževnatosťou, bojovnosťou a postavou sa dokázali prebojovať až do brány. Ešte cca 15 minút pred koncom vyhrával biely team 5:3. A vtedy sa udialo čosi ... čo sa deje pravidelne každý pondelok ( prípadne štvrtok). Z dobre rozohraného zápasu a príjemného športového zážitku sa stala ubíjajúca negatívna skúsenosť. Bieli hrali zrazu niečo úplne iné. Pred bránou súpera i tou svojou nebol nikto, no akonáhle išlo o súboj za bránou tak tam sa hrnuli pomaly aj štyria hráči bielych ako mačičky za klbkom. Tmavá squadra vtedy len prehodila loptu cez dobíjajúcich, avšak slušne a bez kontaktu v sieti sa metajúcich súperov, kde už čakali s nabitou pravačkou útočníci z pekiel. Biele zdesené výrazy tváre pri rozhodovacom procese: čo s loptou - kam ju dať a prečo mi ju nahrali - dodávali hráčom tmavej légie morálnu i fyzickú silu na totálnu deštrukciu súpera. Nepomáhala ani štvrtková biela supertaktika "obráteného diamantu" ( jeden hráč na polke súpera druhý v jednom rohu a ďalší ..... no samozrejme v opačnom rohu. Medzi 4 až 5 hráčmi súpera natlačenými pred svojou bránou bol biely útok odsúdený na neúspech. Bielym neostávalo nič iné ako kapitulácia. Začali sa prechádzať po ihrisku a spoliehať sa na toho druhého. Tmaví sa šesť gólovou šnurou vysmiali fyzicky i psychicky handikepovanému súperovi do tváre. Bieli sa totálne zrútili a v priebehu 4 minútu dostali 4 góly. Jediným plusom bolo že neboli vlastné.

Tmavá bojová skupina si zaslúži uznanie za vybičovanie sa k zdrcujúcemu záveru. Pepe ako vždy behavý a svojou kľučkou i nebezpečný . Dolo s Igorom pretláčali loptu a okrem rozohrávky vedeli i zakončiť. Tajga s Dochtorom - dobrý obranný a hlavne behavý výkon - obzvlášt ten Tajgičov zahanbí nejedného o čosi mladšieho prechádzajúceho sa protihráča.

Biely team mal oporu v Pilďovi a do polovice i v Mirovi a jeho parádnych nahrávkach (Vďaka). Najväčším sklamaním bola trojica Fero, Čipo a Levík. Čipo dal dva góly no asi štyri dostal, ďalších 6 nedal a aspoň 10 akcií pojebal. Levík v polovici odišiel na svoju planétu a už sa nevrátil ba dokonca ešte stihol pred odletom ešte aj zraniť Čipa. Fero behal ako mohol a keď získal loptu tak ju nepochopiteľne odovzdával spoluhráčom na nohu a následne sa iba prizeral zúrivej kontre súpera. Záver bol bez taktiky, obetavosti, futbalovej inteligencií a hlavne chuti za víťazstvom!

 Góly:

4´Pepe, 15´Čipo, 22´Čipo, 24´Dochtor, 32´Levík, 35´Levík, 44´Pepe, 47´Pilďo, 55´Igor, 56´Igor, 57´Pepe, 58´Igor, 67´Pepe, 71´Dochtor

Zo slzami v očiach zapísal Cipostuta

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Paradny zapis

(pepe, 29. 3. 2011 10:11)

Kto je autorom????

piaty

(pepe, 28. 3. 2011 15:42)

je to igor...medzi známymi znamý ako Ajgor..

Nedráždim, iba oznamujem

(Pepe, 28. 3. 2011 10:18)

Ja som vas chcel iba pripraviť na náročný večerny zápas, v ktorom zabojujeme. Tak, aby ste boli pripravení.

Toť vše

Tak vás schladím tmavou squadrou

(Pepe, 28. 3. 2011 9:32)

el pepe,el Thaj či, el dottóre a el dollo....zatal...piateho este doplnim....chlopi mi nedvíhajú