Choď na obsah Choď na menu
 


Pondelkový mím Valentín

14. 2. 2011

 

Biele mužstvo sa zišlo v hádam najsilnejšej zostave no podalo najhorší výkon sezóny.

Ešte pred samotným úvodným hvizdom sa hráči ponáhľali na palubovku posvätiť nové bránky. Tie boli na ich údiv na nerozoznanie .... no na nerozoznanie od tých spred opravy. Akurát sieťka vykazovala známky reparácie. Aj to však išlo o doviazanie chýbajúcich častí zo šnúrok prezúvok čo v miestnej škole zabudli nejaké deti. Ináč bohapusté nič. Táto reparácia nebola ani zďaleka hodná týždňovej frašky a honosného názvu operácie s krycím názvom oprava. Hanba hanba hanba hanba hanba hanba! Otvorte oči súdruhovia a uvedomte si vašu bezmocnosť v tomto západnom Rumunsku !!!

Už od úvodu bolo jasné že niečo je zhnité v halovkách bielych hráčov. Lopta ich neposlúchala a radšej sa kámošila s tmavými. Hra sa prelievala s jednej strany na druhú no zatiaľ čo bieli zvolili formáciu 0-1-3 prípadne po Mirových kritických slovách formáciu 0-0-4, tmaví hrali v pohode, s rozumom a zdvihnutou hlavou. Bieli sa pokúšali preniknúť pred bránu súpera nátlakovou priebojnou hrou, ktorú tak rád ordinuje syr Aleš Fergusson no tento štýl na hadzanársky dvojblok Igor-Tajga zďaleka nestačil a hráči i tak dopadli - rovno na riť. Tmavá squadra si vedela nahrať pomedzi biele kolíky a bolo iba otázkov času kedy preberie opraty zápasu. 

Celý zápas sa góly prilievali raz na tmavej a potom zas na tmavej strane. Belosi len z námahou korigovali neustále nepriaznivý stav.

Na imaginárnej tabuli svietil v závere stav 6 : 8 a ten sa tam držal snáď 20 minút.Bieli i tmaví mali asi po 2568725 šancí no tie nie a nie premeniť.  Následne o 22:00 dobehol do haly i Juan Pedro a svojim mravčaním dával na javo že sa blíží záver stretnutia.Nakoľko bieli medzi tým vsietili zahlásilo sa v hale to magické "o víťaza". No lopte sa do brány nejako nechcelo. O 22:10 už začal byť Juan i s malým Juanitom nervózny a začal si šomrať zaklínadlá kotré sa naučil v minulom živote ako chrámový kňaz v aztéckom Tenochtitláne a Pali začal byť nervózny s možnej remízy. Počas súbojov s Čipom mu šepkal do uška: " Eéééj ale to preťahujete ... chcete za každú cenu aspoň remízu ... keby tu bol Pepe tak by vám to zatrhol !" No Pali dobre vedel že dôjde na staré porekadlo: Kto mečom bojuje, mečom i zhynie.

Biely team zo štastím a nezaslúžene remizoval s o dve triedy lepším tamvým teamom.

Pilďo - " Bol to najhorší výkon bielych v celej histórií vôbec!"

Levík - " Na vine je lopta. Bola veľmi dofúkaná a proste je na vine ona!"

 

Strelci

BT - Čipo 3, Levík1, Maroš2, Miro1, Pilďi1

TT - Pali3, Igor3, Tajga1, Puli 1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.