Choď na obsah Choď na menu
 


Pondelková odveta (snáď už na isto)

21. 6. 2010

BT vs TT

4 : 7

 

Takže pondelková biela odveta opäť nevyšla. Bieli hráči sa asi priveľmi rozdýchavali plamennými prejavmi o posledných zápasoch MS a obzvlášť o výkone SVK mužstva až im došiel dych a na palubovke počas zápasu s tmavými nestíhali. Škoda že sa im nepodarilo preniesť to množstvo teoretických pivných postrehov a rád priamo do praxe. Však aj tie obuvníkové deti chodia bosé.

Takže primárnym cieľom bolo eliminovať Pepku, čo sa aj Pilďovi (ktorý to dostal ako bojovú úlohu) podarilo. Pepku však zastúpil Klajnóza a celkové vysvedčenie s hodnotením "nedostatočný" vystavil obrane i brankárovi Tajič svojimi dvoma zásahmi. Prvý gól zápasu strelil Čipo po indi-vindi akcií ale to bol jeho prvý a posledný záblesk v tmavom tuneli. Martin pridal do siete tmavých 2 góly. Levík sa zjavne šetril na prípravný zápas FC Merkúr vs Kozie Lúčky a jeho 20 % výkon a jeden gól taktiež nemohli stačiť na víťazstvo. Dobrým výkonom sa prezentoval Peso ktorý spoľahlivo odoberal loptu, ovládal i jej spracovanie a dokonca i bez okolkov a hlavne bezpečne rozohrával. No proste ani zbytok bieleho teamu nestíhal za tmavými torpédami a tak zaslúžene prehrali 4:7.

Škoda lacných gólov, škoda nepremenených šancí, škoda vypustených súbojov - zaplakal by starý Ňiňaj keby zhliadol smutný výkon bielych.

Strelci:

BT: Martin 2, Čipo 1, Pilďo 1

TT: Klajn 3, Tajgič 2, Peso 1, Pali 1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

gol

(levik, 22. 6. 2010 19:36)

chudobnemu aj z hrnca vykypí...

jasnačka

(admin, 22. 6. 2010 17:17)

Jasné Pilďo sorry ... už je to opravené ... neviem čo ma to napadlo nepripísať ti gól ... a ešte k tomu ho pripísať Levíkovi :-)

RE: gool levík

(Pilďo, 22. 6. 2010 15:21)

...mas tam Error, strelcom goolu som bol ja a nie Levik!!!

Stretávka na pivku

(Admin, 22. 6. 2010 11:12)

Dňa 25.6.2010 okolo 20:00 sa uskutoční ( asi vo Vozovke ... bývalé Toledo) posedenie pri pivku ... akože k ukončeniu sezóny .. tak píšte kto by mal záujem aby sme si prípadne dohodli nejakú žranicu.

Rezignácia :-)

(Cipostuta, 22. 6. 2010 11:10)

V prípade že v pondelok t.j. posledný zápas sezóny biely team nevyhrá ... budem nútený vzdať sa svojej pseudofunkcie - zvolávača teamu. Takže bieli ... buď vyhráme ... alebo si hľadajte iného managéra!

P.S. - samozrejme ide aj o vypustenie nejakej funkcie nakoľko sa mi ich už nazbieralo dosť.