Choď na obsah Choď na menu
 


Pondelková Bundesliga

17. 5. 2010

BT vs. TT

9  :  2 

Na začiatku zápasu sa hralo dlho bez gólov. Tmaví boli defenzívne ladení a roztiahli svoje pavučiny na vlastnej polovici, kade nepúšťali útočníkov bielych. Prvý gól zápasu dosiahol Čipo, takže vedenia sa ujali bieli 1 : 0. Po pár minútach Pilďo jr. vyzýval svojich spoluhráčov :" chlapci hrajeme, lebo dostaneme nejaký šťastný gól". Začul to Aleš a z otočky z dobrej polovice ihriska trafil presne do vinkla 1 : 1. Potom sa ujali vedenia zase bieli a tmaví ešte dokázali držať krok, takže po dobrej polhodine hry bolo 2 : 2.

To však bolo po steleckej stránke z tmavého tímu všetko a ďalšie zásahy pridávali už len bieli. Pre spravodajský mikrofón sa vyjadril Gabo s obligátnou frázou porazených, že výsledok nezodpovedá vývoju zápasu. Objektívne mu musíme dať za pravdu. Za stavu 2 : 2, keď bieli nedali asi 5 čistých tutoviek a podarilo by sa na druhej strane niečo tmavým, mohol sa zápas vyvíjať úplne inak.

Zaujímavosťou zápasu je, že traja hráči bielych nastúpili pod obrovským tlakom. Ale nie psychickým. Čipo a Martin po doporučení Tajgiča navštívili na obed vývarovňu pri Tibákovi, kde bol hit dňa kvalitná fazuľová polievka a Peso zase zjedol na večeru nakladaný syr. Našťastie, tieto tlaky zostali aspoň do konca zápasu skrotené a hnali bielych k víťazstvu.

Góly :

BT : Čipo 4, Martin 3, Pilďo 1, Fero 1

TT : Aleš 1, Klajn 1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Voľné miesto vo víťaznom teame!

(Cipostuta, 17. 5. 2010 9:39)

Si sám a už dlho si nepocítil chuť víťazstva? Neváhaj a chyť svoju šancu za pačesy. Ozvi sa nám a možno práve ty budeš dvíhať nad hlavu víťaznú trofej už dnes večer! Ale rýchlo ... voľné je už iba jedno miesto!