Choď na obsah Choď na menu
 


15.Biely team s presvedčivým výkonom

24. 10. 2011

BT vs TT

8 : 2

 Predzápasové ticho neveštilo nič dobré. Pepe sa neozval až do poobedia. Biely team bol zložený už ráno avšak kvôli nastupujúcej chorobe odstúpili Martin s Mirom. Pepemu odriekli účasť starý vlci ale Pepe si poradil a zostavil solííídnu zostavu.

Prvý gól strelil už tradične Čipo keď potrestal zlú rozohrávku súpera strelou do rošku Gabovej svätyne. Ďalej padali góly taktiež do tmavej brány. Nevieme presne kto a kedy ale vieme že ich bolo päť kúskov a tak sa bieli prepracovali k stavu 6:0. Dovtedy sa čakalo kedy udrie tmavé monštrum ... no to sa len zvíjalo v kŕčovitých akciách a nepremenených šanciach. Dôvodom ich neúspechu bola asi, tentokrát fungujúca obrana hostí, ktorá si poctivo rozoberala hráčov (bez zdvojovania) a blokovala strely či nahrávky súpera. Po šiestych góloch a 40 minútach sa zdalo že sa tmavý team rozsype ako bránka bielych ktorej tyčky tmaví obstrelovali pomaly z každej akcie. Veru veru ... dobre si tú bránu Pilďo postavil. NA frustrovanej tvári ,obzvlášť tej útočníckej, tmavých hráčov sa vyčaril úsmev po Jančiho akcii, keď najprv netrafil vysokú loptu (na čo však brankár reagoval) a následne doklepol loptu k ľavej tyčke. No to bolo radosti ... hala sa opäť rozozvučala Tarzanovským volaním divočiny a radosť tmavých nemala konca kraja ... však to už vyzeralo na osušku :-))). Hralo sa však ďalej a hneď z ďalšej akcie zápasu im Miťo vrátil úder skoro podobnou akciou. Následne pridali bieli ešte jeden kúsok na rozlúčku a čakali na záver stretnutia s pevným obranným valom aby sa len preboha nestali svedkami veľkého obratu. No v tento večer boli tmaví bez inšpirácie a ich bezradné nahrávky nikomu boli odrazom momentálnej nemohúcnosti. Áno bolo tam i neštastie v podobe niekoľkých tyčiek ale takých mali aj bieli dosť. Záver stretnutia sa niesol v duchu víťazného gólu. Bieli svoju šancu i napriek príležitostiam odmietli a tak sa radoval Pepe po nezištnej a tuším druhej gólovej nahrávke, ináč solídne hrajúceho Miťa.

Tmavý team teda dostal pozauši po nie celkom presvedčivom výkone v pomere 8:2 od dobre zostaveného a ešte lepšie fungujúceho bieleho stroja.

Strelci:

BT -Čipo2, Miťo3, Levík1, Maťo2

TT - Pepe1, Tajga, Janči1, Dochtor, Gabo

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.