Choď na obsah Choď na menu
 


Dramatický súboj obrán z 09.11.2009

9. 11. 2009

BT vs. TT

4 : 4

 

Zostavy :

Biely tím : Čipo, Martin, Miro, Pilďo, Dochtor

Tmavý tím : Pali, Huco, Tajga, Janči, Gabo

 

Vzhľadom na to, že hrajúci kapitán a manažér tmavého tímu v jednej osobe mlžil meno posledného hráča zostavy do posledného možného okamihu, hráči bieleho tímu nastupovali na palubovku bez najmenšej pochybnosti, že by mohol zápas skončiť inak ako výhrou ich mužstva. Keď sa však v dverách zjavil Gabo, celá situácia nabrala úplne iné dimenzie. Jednak boli všetci radi, že sa kvalita zápasu výrazne zvýši, na druhej strane ale útočné hroty bieleho tímu budú mať o jednu prekážku k skórovaniu naviac.

Nakoniec sa zápas vyvíjal presne podľa očakávaní, ako súboj obranných valov oboch mužstiev. Prejsť na takom malom priestore cez Tajgiča, nenechať si vystihnúť kľučku, alebo prihrávku číhajúcim Gabom a nájsť miesto na skórovanie medzi Hucove nohy a žrde malej bránky, je úloha pre profesionálov. A keď už len doťuknutiu lopty do odkrytej bránky tmavých  nič nestojí v cestei, vtedy sa Palino potkne a v páde omylom vytlačí loptu na roh... Na druhej strane zase Dochtor, Pilďo, Miro a vracajúci sa ČIpo boli tiež neľahkou prekážkou pre rozohrávku a zakončenie súpera.

Stav zápasu sa menil ako na hojdačke, raz o gól viedli bieli, raz tmaví. Výsledok zápasu ovplyvnilo technické obmedzenie, nová pani  ( Petkešová aj bez kolku za 6,- EUR ) prevádzkarka nemilosrdne zastavila snaženie o strelenie víťazného gólu a o desiatej poslala hráčov pod sprchy ( či šla aj ona s nimi do spŕch agentúrne správy neuvádzajú ).

Strelci gólov :

 Biely tím : Čipo 1, Miro 1, Martin 2

 Tmavý tím : Janči 3, Gabo 1

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

No tedaaa

(Cipostuta, 10. 11. 2009 16:48)

Ja nie som autorom toho komentára !!!
Ale teda nie že by som nesúhlasil ... :-)

ja Ti daaaaam

(Palino, 10. 11. 2009 16:34)

hehe, ze potkne... krasne som ta preciiital... ;)

sak dockaj vo stvrtok... aj ked budeme hrat spolu, pojdem Ti po pistalach... ;)