Choď na obsah Choď na menu
 


Dosť bolo tmavej nadvlády!

25. 10. 2010

BT - TT

14 : 4

 Plavba bola pokojná a veselá. Posádka lode zabávala tmavých dôchodcov  svojimi futbalovými kúskami až im zdá sa privodili morskú nemoc!

    - zápis z denníka kapitána Bielej fregaty ( Superwhite Victory)

25.10.2010

 Žoskárske Ozveny - Ranný hlas

Tmavým nepomohla ani superkondička ani superveľký Igor. Opäť zaspali úvod no zobudiť sa už nestihli - a dobre aj spravili - bola to totiž futbalová nočná super-mora !!!

Tentokrát začal duel bez úvodných problémov a jediný kto meškal bol verný časomerač Juan Pedro Gonzáles alias Sancho Panza. 

Ako prvý sa presadili tmaví borci, no to ešte netušili čo ich čaká.

Následne sa hra prelievala s jednej strany na druhú a dvojblok Igor + Tajga pôsobili neprekonateľne a brána až príliš sterilne. Vpredu zas Palino miešal svojimi nohami a riťou chutné prihrávky no tie zostali voľajako na okraji gólového taniera. Ernie chcel priniesť do zápasu niečo nové no jeho "petangové" prihrávky ponad bielu obranu dopadali až príliš pomaly. Pepkovi nevychádzali streli z "medzikružia" a nakoľko nenahrával - stal sa po dvoch góloch viac menej neškodný.

Bieli na čele s Ferom znechucovali súperom rozohrávku ako žuvačka vo vlasoch či roztrhnutá šnúrka uprostred túry a nedali im ani na chvíľu vydíchnuť (dokonca ani Tajgič si nemal kedy uprdnúť). Získané lopty sa hráči nebáli posunúť pred súperovu svätyňu a tú penetrovali ako pornoherečku pri Gang-Bangu.

Pepka šípil katastrofu a bil na poplach zatiaľ čo Čipo bil na Tajgičov zvonček pri strelách do brány pomedzi jeho nohy! Levík si zas vybral hru "štyri rohy" a po pár minútach bral Jackpot! Martin zas zasunul tri-krát no keby sa mu zadarilo zo všetkých šancí ... mohol ísť v tabuľke strelcov na popredné miesta. Fero si pamätá iba dva góly ale zaslúži si minimálne hattrick a dostáva palec na Horu ( ako Fera Horu)! A nakoniec Pilďo, ktorý nedal ani jeden gól no svoj údel defendera plnil dokonale. Verný svojej dileme "Biť či nebiť?!" sa pre dnešný zápas rozhodol ... no tak ako sa rozhodol ... a tak si môžu tmaví odniesť okrem drtivej prehry i upomienkové modriny v tvare Austrálie na rôznych častiach tela !  Napriek všetkému zahral Pilďo svoj part v tejto tragikomédií famózne a môže sa v kľude búchať v krčme do pŕs! Jediný kto ho vedel prekonať bol Igor a aj to keď sa v závere natlačil do brány ako LKT-éčka (Lesný kolesový traktor) na Habovskom kardáne !

Suma sumárum - biely team rozstrieľal tmavú plťku o 10 gólov a uštedril im tak rekordnú prehru v prebiehajúcom ročníku. Čo si pripravia tmaví na budúci pondelok sa dozvieme o týždeň!

 

"Bola to drsná nakladačka!" - Palino Van Bruderson tesne po zápase.

" Ja som sa na polovicu súpera ani nedostal - však tam boli štyria útočníci !" - rovnaká myšlienka u Tajgiča i u Pilďa

 

V hlavných úlohách:

BT - Čipo 5, Fero 3, Levík 3, Martin 3

TT - Pepe 2, Igor 1, Ernie 1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Eeej veru tak

(Čipostuta, 26. 10. 2010 13:46)

Padalo to odvšadial ( a toto už biely team potreboval ako lesné zvery - soľ) Levíkove šibenice z uhla ... tak to sa len tak nevidí. Ale tak to v našej kvalitnej lige je .. že vyhráva mužstvo ktoré šance premiena - resp. ktorému sadne štastena na plece. To bola ináč záhuba bieleho teamu ... 1000 šancí a maximálne 5 gólov. Teším sa na odvetu o týždeň !!!
Pekný match !

bola to nakladačka....ale

(pepek, 26. 10. 2010 9:59)

.....ale na druhej strane vam vsetko padalo....vsetko...uplne vsetko....strely do stredu brany....asi desat preslo...ale bola to nakladacka

Hm ... Hm ...hej hej

(Čipo, 26. 10. 2010 9:41)

Áno áno .. pravdu máš ... uznávam. Hneď ako budem môcť sa na to vrhnem. Štatistiky spravím. Zostavy niekedy len tak triafam lebo je problém dostať sa k nejakému infu o súperovej zostave skôr ako po tretej poobede - a okrem toho vznikajú rôzne vtipné špekulácie :-))). A dúfam že keď budeš môcť tak mi pomôžeš - napr. v dodaní nejakého zápisu z fotbalu (niekedy mi už dochádza inšpirácia a potom píšem k...)

La Čipa

HM...HM

(pepek, 25. 10. 2010 18:55)

Prestávam veriť tejto pofidérnej, a často neaktuálnej stránke, zápisy su čoraz všeobecnejšie, zapisovanie štatistík čoraz redšie a aktuálne zostavy sú veľmi neaktuálne....doktor má operáciu a klein má pruh...tieto dva prípady spolu nesúvisia...to znamena že dano neoperuje kleina....čo ale je iste, že oni dvaja nehraju...úlohou stránok je informovať...nie zavádzať...inak hrozí zánik

El Pepe