Choď na obsah Choď na menu
 


Tmaví dostali lekciu z efektivity

2. 5. 2011

BT vs TT

6 : 10

  Začiatok zápasu bol v réžií bieleho teamu. Svojimi prihrávkami nedali súperovi šancu a hru mali jasne pod kontrolou. Svojim profesorským futbalom však dokázali nastrielať súperovi iba 4 góly s 1000 šancí a súper dokázal následne šupnúť dva kúsky a tak si držal bielu družinu na dostrel. Teda za stavu 4:2 sa okrem iného zranil Čipo a od vtedy to šlo z belochmi (ako i z Čipovím výkonom) dole vodou. Výborne prebral taktovku zápasu Levík, ktorý dal v tento večer hattrick no tak ako Demitra nepremenil ďalšie šance vtedy keď sme to najviac potrebovali :-). A vlastne to bola taká repríza zápasu SVK:GER kde mužstvo v bielych dresoch dobíjalo tmavú bránu kde bol naskladaný transformer Igor, ktorý pred zápasom dojebával Pilďa že bráni veľmi neštandartne a že zaberá celú bránu .  V obrane fučal útočníkom na krk Tajgič, ktorý zas po získaní lopty odovzdal (a nie odkopol ako niektorý biely hráči) mičudu Dochtorovi a ten zas posúval na vpredu operujúceho Maroša, ktorý už s Pesom nemal veľa práce. A tak sa stalo že tmaví zápas otočili jednoduchými no efektívnymi kontrami kedy sa nemal problém presadiť ani Tajgič či Jožo. Biela team vyhral iba súťaž o najviac nastrelených tyčiek a o najkurióznejší gól (to keď sa Igor pretisol spoza brány až pred zraneného Čipa v bráne kde mu svojou hokejkou čo má namiesto pravačky zasunul loptu do brány - tento mikrosúboj kameroval Peso z bezpečnej vzdialenosti. Bol to ťažký zápas nakoľko bol biely team lepší čo sa týka pohybu v predu no napriek tomu to tam nie a nie padnúť - tak ako v zápase s Nemeckom a vlastne tak ako vždy. V obrane to už ale také presvedčivé nebolo. Bieli behali, prípadne sa prechádzali po palubovke čo na rozbehnutého Igora alebo Maroša nestačilo. Súperové akcie s jasnou pointou sa im zdali nezrozumiteľné a i jednoduché nahrávky neboli schopný zachytiť. Skákali súperovi na každú kľučku ako umelá inteligencia na FIFA 79 na najnižšej úrovni. Tmaví postupne nalúskali dalšie góly a víťazným iba podčiarkli nemohúcnosť bielych. No proste hrôza, des a potupa. Že sme boli lepší (ak teda s tým súhlasia aj tmaví ) v hernom prejave je vzhľadom na zostavu bielych a tmavých slabá náplasť.

Tmaví teda taktickou fackou ukázali bielym profesorom ako sa to má hrať.

Zdá sa však že pre technický biely team hra na malom priestore ŽOS arény proti silovým hráčom je doslova samovraždou.

Góly:

BT - Levík 3, Miro2, Pilďo 1, Čipo - veľká obrovská 0

TT - Igor 5, MAroš 3, Jožo 1, Tajgič 1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

No teda!!!

(Rada ŽOS, 2. 5. 2011 9:52)

Tak toto je teda vážna situácia. Nechal som Vás dva zápasy bez dozoru a zrazu sa tu dejú takéto veci!!! Malí chlapci na pieskovisku.
Pepe - pekne daj team do kopy a dôjdi - že okopané členky mať nepotrebuješ je nám jasné no určite ti je jasné no zase tvoje členky potrebujú tvoji spoluhráči ktorí si ťa vážia a spoliehajú na tvoje góly. Ja sa večer porozprávam z bielymi řezníkmi dohliadnem na to aby sa hra vrátila do starých koľají!

BOJKOT

(Pepe, 2. 5. 2011 9:36)

Vzhľadom na premotivovanosť bielych hráčov, vyhlasujem bojkot zápasov v hale žos pre nevyberané spôsoby bránenia, resp. hrania. (fauly, šmýkačky, atď.) Zo štvrtku som dotlčený, ale ako pozanmenal istý nemenovaný hráč, som bábovka a ja ...koniec koncov faulujem ešte horšie...

tak ďakujem, ale neprosím

Pepe