Choď na obsah Choď na menu
 


19. Tmavé dynamo s pomalým rozbehom

7. 11. 2011

BT vs TT

9 : 6

  Na úvodnom predzápasovom sústredení odzneli hneď dve znelky Ligy Majstrov a je potešujúce že sa sponzori do našej súťaže len tak hrnú !!!

Úvod patril tak ako v drtivej väčšine prípadov Čipovi - ktorý otvoril gólový účet večera - no to ešte netušil aké utrpenie ho čaká. Ďalej sa gólovo pridávali iba Čipovi spoluhráči a skóre rástlo rýchlejšie ako dlh a olivovníky v Grécku. Tmavý team sa snažil zabrzdiť rozbiehajúcu sa bielu káru no jednak sa mu nedarilo góly dávať ani tým inkasovaným nejakým spôsobom zabrániť. Po 20 minútach už prehrávali tmaví - dosť šokujúco - 7:0. Čo bolo príčinou tohoto skóre? Bieli hrali s vervou a chuťou a čo je podstatnejšie - dostávali viacej priestoru a to hlavne v situáciách keď neboli napádaný tak ako zvyčajne. Mohli sa presunúť, preskupiť, vymeniť a zakombinovať. Lopta sa im odvďačila a aspoň na začiatku by sa dalo povedať že "poslúchala". Tmavým to zasa smerom dopredu aj išlo no v zakončovaní už boli jaloví ako Hamšík v reprezentácií. Strely z kategórie slabých či nepresných nemohli nejako zásadne ovplyvniť priebeh zápasu. Taktiež treba brať do úvahy fakt že si Pilďo opäť veľmi dobre ... postavil bránu pred zápasom.

Ako to už býva ... bieli chceli súpera roztrhať ako mokrý toaleťák a tak ho drtili v trojici či štvorici. Nie že by tým dali priestor tmavým, ale urazili štastenu ktorá je v poslednej dobe oprsklá ako Nora Mojsejová na vrchole svojej TV slávy a tak im tmavú bránu zakliala. Čo spálili bieli šancí sa ani nedá spočítať. Vo festivale zahodených tutoviek sa ocitli viacerí hráči no najmä šmantlák Čipo zaujal svojimi drevákmi od strýčka Gepetta.

Udrelo tak na druhej strane a po Puliho otváracom góle zavelil do útoku Huco svojim Hattrickom. Tmaví dovtedy poháňaní Paliho pozitívnym pičungom pochopili že v jednoduchosti je krása a šúpali prekvapeným brankárom jeden jednoduchý gól za druhým ešte krajším. Black wariors sa teda doťahovali na súpera ktorý však z ťažkosťami ... no predsa vedeli odpovedať na ich gólostroj v pomere 3:1 - teda na každé tri góli v bielej sieti, jeden inkasovali.

Belosi si už ale postrážili výsledok zápasu a i napriek dramatickému záveru zvíťazili o tri góly.

V poslednej dobe sa nám zo streleckých listín vytratil vždy agilný a drtivý Pepe, ktorý si momentálne "užíva" otcovské povinnosti a na ihrisku je "že vraj" poznať únava a nevyspatosť. Držíme mu teda palce nech sa čoskoro vyspí a nech im doma zúbky rýchlo vyrastú :-) !!!

Strelci:

BT - Čipo3, Miro1, Martin2, MAťo1, Pilďo2

TT -  Tajgič1,  Puli2, Huco3

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

zverejňovanie údajov :)

(štatista, 9. 11. 2011 11:46)

rozhodli sme sa zverejňovať informácie vždy po 10ich odohratých matchoch, to znamená že aktualizácia prebehne po nasledujúcom štvrtkovom zápase s číslom 20 :)

Mirovi podlízatkovačovi

(Čipo, 8. 11. 2011 16:06)

Miro ty líška podkutá ... takéto chválospevy ti do základu na pondelok nepomôžu !!! :-))) Pekne trénuj a nefajči toľko aby si vydržal celý zápas!!! :-)
A bude aj rozvinutá zástava aj zahnuté zuby do hora!:-)
Ale aj tak vďaka

pochvala

(miro, 8. 11. 2011 15:10)

tymto udelujem pochvalu zapisovacovi za pracu, ktoru robi pre tuto stranku. najblizsie by mal byt odmeneny od statistu lizatkom pred nastupenou jednotkou a pod rozvinutou zastavou!

Re-štatista

(Cipostuta, 8. 11. 2011 12:28)

Hej štatista a okrem nakúkania do štatistík a vypisovania svojich postrehov aj hodláš čosi zverejniť ???? Keby som mal na to gule a čas tak ti tú funkciu odoberiem !!! Raz nie sú v úvode zápisu uvedené góly ... potom zas musím očíslovať zápasy ... a furt čosi .. furt čosi ... a výsledok ... minimum.

No jistežéééé !!!

(Cipostuta, 8. 11. 2011 12:21)

Áno veru hej ... však Pali dal za túto sezónu tuším 2 góly ... čo je prinajmenšom šokujúce. Ale zas čosi ponahrával ... ale patrilo by sa mu kopnúť do vrtule?!?!?

gooly tmavých?

(štatista, 8. 11. 2011 10:00)

tie 2 čo si pripísal ,,Palimu´´ nie sú nahodou Puli-ho? bo jeden dal určite.