Choď na obsah Choď na menu
 


Tmaví zaspali úvod čo ich stálo tri body

10. 1. 2011

BT vs TT

10 : 8

Tmaví s Pepkom na čele sa triasli na futbalový zápas ako malí chlapci - no taktiež i tak premrhali úvod zápasu keď zrazu prehrávali 4:0. Všetci bieli dúfali no nikto neveril, že súper sa zloží a nedá ani gól - no že v priebehu páru minút dokáže zrovnať stav 5:1 na remízu ... tak až toto akože nie! Bolo zrovnané a začínalo sa od znova. Bieli však vedeli peknými akciami i peknými haluškami prekonať dvojblok Tajga - Dolo (obzvlášť Dolo bol v bráne nepriestrelný) a uchmatnúť jednogólový nádskok pre seba. Tmavoši zas vedeli zatlačiť a taktiež pretlačiť loptu do brány a vyrovnať. V tento večer došli Juanovi Pedrovi nervy nejak skoro a o 21: 55 zahlásil záver zápasu za stavu 9:8. Pepka začal vyjednávať a hľadať šancu na víťazstvo ... a teda že bieli o víťaza a tmaví o dva. Ihneď sa proti nemu zdvihlo hnutie za spravodlivú výhru na čele s Pilďom ... no rokovanie počas futbalu ukončili víťazní gól Levíka, ktorý po peknom sóle prekonal dovtedy výborne zloženého Dola v bráne.

Čipo - čosi nahral, čosi aj strelil ... fajn fajn fajn

Levík - s chuťou hrajúci ofenzívny univerzál. Nahrával, bránil a dával krásne góly.

Pilďo - stabilita v obrane. Mal veľa práce ni zvládol svoj štandart i z gólovou čerešnou.

Miro - Perfektné - drzé prihrávky vo finálnej fáze, no proste skúsenosti a um na nezaplatenie.

Fero - Neriadená strela schopná rozhodnúť zápas. Tentokrát trafila svoj cieľ

 

Pepe - klasicky výborný ofenzívny výkon, no často chýbal v zadu. Kto vie ako by sa zápas vyvíjal keby premenil šance, ktoré bežne dáva s prehľadom?!

Dolo - Transformer napoly futbalista napoly lesný kolesový traktor. Výborný bojovník s loptou prilepenou k nohe a neskutočnou strelou. Bravóóó

Palino - hmmm ... včera veľmi nenápadná postava tmavej légie. Bol vôbec hrať?!

Tajga - Pre médiá sa vyjadril že skáza tmavého teamu bola v neštandartnom rozostavení (formácií) 0-0-4. Ináč klasika ... obránca s obrovským akčným rádiusom.

Gabo - Taktiež štandart - teda o stupeň lepší výkon ako zbytok teamu. Nahrávky s rozumom a drsná strela. Avšak inkasoval jeden gól s rozohrávky keď ho súper potrestal spoza polky, a to sa mu ( ako potvrdili respondenti z oboch teamov) veru nestalo prvý krát!

Keby tmaví nezaspali úvod zápasu, eeeeej kto ho vie ....

Strelci:

BT - Čipo 5, Levík 2, Miro 1, Pilďo 1, Fero 1

TT - Dolo 3, Pali 1, Pepe 2, Gabo 2

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Veru pekný pekný

(Čipo, 11. 1. 2011 16:43)

Pekný výkon z oboch strán, no ako to už býva rozhodli milimetre ( teda či prešla do tej brány alebo nie). Ale bol to ozaj dobrý zápas čo potvrdzujú i moje unavené údy :-) Vďaka teda všetkým za športový zážitok.

pekný futbal

(pepe, 11. 1. 2011 9:07)

Pondelnajsie zapolenie splnilo europske normy kvalitného zapasu...

co sa tyka vyjednavania....skusal som, akí ste hráči.....a vidim, že biely tím nezaprel svoju povesť.....prvoradé je vyhrať...ale nedalo mi to po góle na 9:8...no nedalo

pekný zápas z našej strany aj napriek prehre...

Tak aspoň nejakú súťaž

(Čipo, 10. 1. 2011 14:56)

V prípade že by sa futbal nepáčil , môžeme dať súťaž o naj vianočný pupok 2010.

žiadna nuda

(levik, 10. 1. 2011 14:39)

Hlasujem za peklo...v ktorom upečieme tu čiernu čvargu!

Futbalový ošiaľ rozpúta peklo. Snáď

(pepe , 10. 1. 2011 13:55)

TRNAVA. ŽOS. Prvé regulérne tohtoročné zápolenie vynára množstvo otáznikov. Ako sú na tom hráči po dlhých a potravinovo náročných sviatkov?

Odpoveď sa budeme postupne dozvedať o deviatej večer, kedy je slavnostný výkop. Náročný fanúšik očakáva, že hráči svoje kondičné resty dokázali aspoň čiastočne vymazať a večer ukážu to najlepšie, čo vedia. Herný výpadok mohol totiž spôsobiť, že namiesto oku lahodiaceho futbalu sa môžme tešíť na nudný zápas s minimom gólov