Choď na obsah Choď na menu
 


Ďalší biely pondelok sa nekonal

16. 1. 2011

BT vs TT

6 : 7

Biely team odmietol natiahnuť víťaznú šnúru. Toľko ju španovali až ju vytiahli zo zástrčky. Tmaví borci následne zabrali a vo veľkom finále strelili "víťaza"!

 

V úvode sa nedočkavý tmavý team dočkal rýchlej nakladačky a razom prehrával 3:0. Bielym proste padali góly s dokonalých akcií a amatérovi by sa zdalo že je rozhodnutuo. No tak ako vždy sa mordoráci chytili a reaktívnou hrou sa vyšvihli na stav 3:5. Biely ostali obarení ako prasa na zabíjačke a chvíľami pobehovali po ihrisku ako splašené stádo pštrosov dvojprstých v bratislavskej ZOO ( namiesto k hráčovi - utekali od hráčov preč). Následne s úbytkom síl začali pribúdať brejkové situácie no ani jedno mužstvo nevedelo využiť šance naplno. Bielym tam čosi vošlo a za stavu 6:6 ( a na šance 128:128) zahlásil náčelník apačov čas pre víťazní gól. To čo zahodili belosi sa nevidí ani v silvestrovskom zostrihu markizáckych frajerov na záver. No i tmaví pálili šance ako doklady o podplácaní časomerača Juana Pedra!

K šanci na uzavretie drámy mali snáď všetci hráči na palubovke, okrem Palina, ktorý má namiesto pravačky oschnutý konár a namiesto ľavačky zlomenú detskú hokejku a jednak si svoje 4 premrhané šance minul už v úvode zápasu. Ešte že tie lakte mu po čase zmutovali do tvaru katany ... a treba poznamenať že ich používa lepšie a zákernejšie ako samuraj svoj meč za čias feudálneho japonska. No Palina treba pochváliť i za lišiacku fintu v bráne keď  svojim pohybom nažhavil Čipa k strele no následne ho s prehľadom vychytal.

Štastena stále pozývala bielych do svojho lona no tí ju poslali do ... ahoooj! A tak Dolo neváhal a zobral to na svoju halofku ... vymetený vinkeľ ... vyčítavé pohľady bielych hráčov ... slzy štastia v tmavej squadre. 

Bieli síce sympatickým výkonom ... no predsa len podľahli nenadopovaným tmavým hráčom!

V mikro súboji Čipo vs Pali sa za víťaza vyhlásil druhý menovaní. Išlo o pomer striel na bránu a gólov. Paliho štatistiky vydali údaje v pomere 17/3 vs 4/0. Akým matematicko-štatistickým vzorcom dospel k výsledku a vyhodnoteniu už zostane záhadou, no jeho úsmev a rozžiarené očká svedčili o úprimnej (škodo)radosti za ktorou sa skrývali nefalšované pozitívne emócie z víťazstva ... a tak to má byť!

Strelci

BT - Čipo3, Miro 2, Dochtor 1

TT - Dolo 4, Pepe 2, Puli 1

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

fotky z vianočného turnaja

(Pilďo, 17. 1. 2011 1:01)

...kto by si chcel stiahnut fotky z vianočného turnaja v Hrnci, nech sa páči tu je link: http://www.uloz.to/7439411/futbal-vyber-rar