Choď na obsah Choď na menu
 


Tesné tri body pre bielych

30. 5. 2011

BT vs TT

4 : 3

Predzápasová zostava bola jasná iba u bieleho teamu. Tmaví ostali potichu zahalený rúškom utajenia. Jedna z informácií bola že Pepe nehrá no netrvalo dlho a pár minút pred deviatov nás už zdravil zo svojho prichádzajúceho PepeMobilu. Následne dofrčal i Gabo a Pali a o chvíľu i Dochtor s Jožom.

  Šancí bolo v úvode dosť no bol to súboj obrán a nie obŕn. Prvý gól uzrel svetlo ŽOSky až v 36. minúte a to klasicky do bielej bránky. Ako vždy biely vyrovnali ale za chvíľu znova ťahali tmavého draka za kratší koniec a stav bol 1:2. Následne Pilďo po Martinovej nahrávke vyrovnal a do bieleho mužstva sa začalo ukazovať voľajaké sebavedomie. Následne zvýšili na 4:2 a keďže sa čas krátil - išlo do tuhého. Martin, ktorý sa postaral o zvyšné tri góly v súperovej sieti však už svoj hattrick nezveľadil a ďalší strelec sa už v bielom teame nenašiel. A šancí bolo dosť. No po príchode Juana Pedra sa hralo o víťaza a ten zastrčil Gabo - Levíkovi medzi nohy po načasovanej Pepkovej prihrávke. Po minulých sťažnostiach musíme ešte spomenúť famózneho PAlina ktorý hral ako vždy - fanktasticky.

Po behavo - takticky premakanom a gólovo chudobnom zápase sa bieli udržali vo víťaznom sedle a cválajú ďalej v trojbodovom rytme.

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

hehe

(palino, 31. 5. 2011 12:11)

pichrit... ;)

štatistiky aktualizované k 1.6. :)

(PilĎo, 31. 5. 2011 10:22)

Do konca Žos sezóny zostáva ešte 9 zápasov. V sekcii Štatistické údaje máte k nahliadnutiu čerstvé štatistiky. Kto,Čo ako a Koľko :)