Choď na obsah Choď na menu
 


Je to tam! Biely salám zabehol v tmavom nenásytnom chřtáne!

11. 4. 2011

BT vs TT

11 : 8

Áno je to tak. Biely team porazil tmavú squadru v riadnom hracom Pedrovom čase  o dva góly ku ktorým pridal i poistný víťazný gól .

A to sa úvod zápasu viezol v znamení najhoršieho výsledkového výbuchu od čias Alešových štvrtkových manažérskych kamarátšaftov. Však bieli inkasovali jeden gól za druhým a ich útočná snaha sa končila na obrannej hrádzi. I ked sa biely útočník predral cez krakenovo územie dostal sa do rúk šialeného dochtora ktorý mu ihneď nadelil kľud na palubovke.  Obratom sa lopta dostávala k útoku Pepe-Mário Gomés – Igor kde títo players upratali loptu do siete ako keby to robili na profesionálnej futsalovej slovenskej úrovni ( čo zas nie je bohvie čo ale zase rešpekt ..!).  Jeden gól v sieti bielych striedal druhý a Pepe pomaly nevedel ako ho tam má dať nakoľko mu vošla skoro každá strela a zdalo sa že štastena si našla svojho milenca. Za stavu 0:5 sa začali bieli hrbiť pod ťarchou gólovej nádielky avšak nesklonili hlavy. Pravdepodobne si uvedomili že už keď je to celé v riti tak si aspoň zahrajú futbal. A stalo sa to čo nečakal ani stávkový odborník  na maďarskú druhú okresnú ligu v hádzaní pleteným svetrom do naklonenej miešačky. Čipo zavelil do útoku jednou zo svojich ôsmich šibeníc na ktoré následne povešal česť a sebavedomie každého tmavého hráča čo sa postavil do brány. Skvele mu asistoval i Maroš s dvoma kandelábrami  ( na jeho prianie uvádzame i jeho 7 asistencií), ale i bezgólový – Čipov dvorný nahrávač -  Miro a parádnym a svojim prvým ŽOS gólom (ako inak ako do vinkľa) sa prezentoval dovtedy bezzubý, zo sklonenou hlavou hrajúci Mišo. Obrovskú vďaku si zaslúži i Maťo ktorý tak isto nabíjal Čipovi a v obrane toho odbehal fakt dosť.  Ale späť k zápasu. Bieli začali hrať aj v zadu a často krát sa s diabolským rehotom na perách a roztrhnutým dresom na hrudi hádzali do striel tmavým snajperom.  Súper za stavu 5:5 vedel že je zle. Pepe rozdával pokyny na každú stranu .. drel, zbieral lopty, nahrával no jeho spoluhráči urazili štastenu a napr. Mário nedokázal z blízka asi dva krát zasunúť loptu do prázdnej brány. Igor netriafal bránu a tak sa jeho bomby z druhej vlny (podobne ako Dochtorove včielky) trepotali v sieti za bránou ako parádne úlovky japonských rybárov pri pobreží Fukušimy.  Pepe potreboval stoj čo stoj nahodiť tmavý – kašlajúci motor teamu ale ten nie a nie sa rozbehnúť. Biely team dorážal s pohodou, ktorú poznal iba tak z úvodov minulých zápasov a z rýchlych brejkov rozháňal sen o tmavej pondelkovej hegemónií.  Vápnovci sa teda ujali vedenia 6:5 no Pepe dokázal svojim nekompromisnými strelami ťahať krok a dobré skóre avšak záver už mail v rukách belosi. Pepe ešte skúšal tajnými znameniami ovplyvniť  Juana Pedra a  vyprosiť si ešte zopár minút na otočenie zápasu ale Juan Pedro videl že by to bolo iba trápenie a svojim stredoafrickým dialektom nariadil nadstavený čas. Ako sme v úvode písali záver už bieli králi večera dotiahli do víťazného konca a dlho nepoznaný opojný pocit víťazstva si následne užívali možno ešte večer v posteli ( samozrejme každý osobitne).

Spýtali sme sa manažéra bieleho teamu (teda sami seba večer pred zrkadlom pri umývaní zubov) čo stálo za večerným úspechom bielej vynovenej zostavy:

„Takže v prvom rade zdravím všetkých fanúšikov bieleho teamu, ktorý za posledné obdobie ešte neprebehli do tmavého fanklubu!

No myslím že teamu pomohol prílev skúseností a bojovnosti do teamu namiesto klasických rečí a vtipov. Som rád že som sa prebral z hmly a moje oči nie sú oslepené falošnou planetárnou žiarou futbalistov z veľkých klubov a moje uši už nie sú upchaté diskofilnými pivnými rečami či frázami frankofónnych manažérov veľkého závodu. Šancu dostali skúsení hráči ktorý sa chcú pobiť o výsledok a ukázať že ešte nepatria do starého železa i keď už nejaké v nohách majú a poslali jasnú správu ostatným hráčom že biely dres si bude treba zaslúžiť.

Zdá sa že po dnešnom výkone mám o zostave na budúci pondelok jasno !!! J

Nakoľko dnes slávime sviatok bieleho víťazstva ( a máme nejakú prácu), presúvame našu rubriku „medailón“ na štvrtok.

Bieli do teho !!!!!!!!!!!!!!!!

Strelci:

BT -  Čipo 8, Maroš 2, Mišo 1

TT – Pepe 5, Igor 2, Dochtor 1

Zo slzami štastia zapísal Cipostuta.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

takže tmaví

(pepe, 11. 4. 2011 15:39)

ja, tajci, dano, igor, mário

kompleto

tmavá squadra

(pepe, 11. 4. 2011 14:55)

ja tajči dano pali a este jeden