Choď na obsah Choď na menu
 


Biely Pondelok

8. 3. 2010

BT : TT

7  :  7

 

Zostavy :

BT : Čipo, Pilďo, Martin, Levík, Fero

TT : Huco, Pali, Tajga, Pepka, Kura

 

ObrázokTento večer mal patriť ženám. Mal patriť romantickým pohľadom pri blikotavom svetle sviečky. Mal zavŕšiť veľkolepé oslavy dňa žien. Vďaka tím, ktorí odolali vábeniu prírody a prišli večer do ŽOSky, však tento večer patril hlavne kvalitnému futbalu. Ženám zostali doma len oči pre plač.

( na snímke záber z osláv MDŽ v Čipovom zamestnaní )

Dátum 8.3.2010 prepisuje aj dejiny zápolenia v ŽOSke. Po prvý krát sa tmavá légia odhodlala k zmene zaužívaných rituálov ( samozrejme tie predzápasové zostali nedotknuté ) a dohodla s manažérom bielych zmenu strán. Áno vážení, bieli útočili na svoju tradičnú svätyňu a tmaví pálili zase na svoju bránu. Pravdupovediac to bolo nezvyčajné, ale všetci mali rovnaké podmienky. ( samozrejme okrem žoldnierov typu Čipo a Levík, ktorí hrávajú na preskačku ) 

Do zápasu sa lepšie dostali tmaví, ktorí vsietili prvý gól. Po nepodarenej strele Huca úplne mimo brány sa lopta odrazila od Fera do vlastnej siete. Potom si Fero nevykryl bližšiu tyč a Pepka mu prestrelil do bránu loptu aj so všetkými chlpmi na nohe ( 0 : 2 ). Bieli sa nezlomili a spriadali svoje útoky na tmavú bránu. Tam ale operoval trojzáprah Huco, Tajga a Kura. Huco štandardne vykrýval priestor v bráne, Tajga po návrate do zostavy štandardne privádzal útočníkov bielych do zúfalstva vykrývaním striel a prihrávok keď ho tí už dávno o dva metre obehli. Veľmi dobre však zahral Kura, ktorí kryl asi najviac čistých pokusov bielych, okrem toho s prehľadom vyvážal lopty a posielal Pepku do brejkov. 

Pepkove brejky boli kľúčom k výsledku v zápase, pretože rozhodujúce góly tmavých nepadali po vypracovaných akciách a vyšachovaní súpera. ale po prihrávke Pepkovi do brejku ktoré s prehľadom premieňal. Takže skoro po celý čas bol tmavý tím o dva góly v náskoku pred bielymi. Tí ale zapli na záver na plné obrátky a pozbierali všetky sily čo mali aj čo nemali a vyvinuli drvivý tlak na bránu tmavých. Tí sa v trojke, aj vo štvorici zasunuli do priestoru brány a odrážali lopty mieriace do siete. Napriek tomu však dokázali bieli vyrovnať a zápas skončil spravodlivou deľbou bodov. 

Počas zápasu sa odohralo množstvo súbojov na hranici fair play, ale aj to patrí k športu. Tentoraz si Palino odniesol množstvo štuchancov a zrážok. Huco ako zvyčajne hundral počas celého zápasu či na čistotu zákrokov, či na platnosť gólov, či na zaväzovanie si šnúrok bielych hráčov....

Góly :

BT : Čipo 2, Fero 2, Levík 2, Martin 1

TT : Pepka 4, Pali 1, Kura 1, Huco 1

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

hehe

(palino, 10. 3. 2010 14:40)

no ok... tak to vytahujem chranice !!! a pome do toho... kedysi v ZOSke nepotreboval chranice nikto, dnes sa uz bez nich tusim nezaobidem...
rivalita stuuuupa... hehe

RE: Palino

(Cipostuta, 9. 3. 2010 14:31)

JAsnéééé vyhrali by ste ... a samozrejme keby ťa tie biele beštie furt tak nehanebne a brutálne faulovali. No čo si si minule zasial ... budeš teraz pravidelne žať, Palino!!! :-)))

brejky

(palino, 9. 3. 2010 14:25)

gole z brejkov boli len dva... a to neboli len pepkove brejky... sak ten chlapec dostal 2x famoznu kolmicu (jednu odo mna a jednu od kura) za bezmocnych obrancov, ktorym zostali iba oci pre plac, sledujuc, ako lopta rotuje do odkrytej svatyne bielych...
Mali sme naskok, hrali sme rozumne... (a dovolim si tvrdit, ze keby sme hrali este rozumnejsie "co sa aj napriek tomu, ze som TT cely cas vyzyval, nepodarilo", sfukli by sme Vas bez problemov... ;-)

hohooo

(palino, 9. 3. 2010 14:18)

Ty kokos, ine foto...