Choď na obsah Choď na menu
 


3.Na vrchole tentokrát black boys.

12. 9. 2011

BT vs TT

4:7

  Hneď po úvodnom hvizde sa biely team ujal vedenia po Hucovej nezištnej rozohrávke na prekvapeného Čipa, ktorý sa však rýchlo zorientoval a Hucovu chybičku potrestal. Avšak takýchto neúspešných rozohrávok vyšlo s Hucových haloviek hneď niekoľko. Tmaví ale následne pomstili smolný moment a dvoma gólmi otočili stav zápasu. Jeden z nich dal i Huco po Pepovej rýchlej rozohrávke. Doteraz sa vedú diskusie či strieľal alebo si ju iba neúspešne spracovával :-))). Avšak  po ďalšej "Hucofke" inkasovali tmaví i druhýkrát . No vtedy začal biely gólostroj škrípať a jeho nepatrná porucha skončila v závere totálnym gólovým kolapsom. Ale nepredbiehajme.

Biely team ... tak ako v poslednej dobe prehusťoval priestor pred svojou bránou a útočil v rýchlych brejkoch na súperovu bránu ... avšak góly nikde. Buď strela namiesto nahrávky, prípadne opačne. Samozrejme namiesto solídnej nahrávky si bieli púštali šuchtačky ktoré by nemal problém čítať a uchmatnúť ani majster okresu v hode oštepom ktorý sa venuje futbalu naozaj len okrajovo. Samozrejme udrelo na druhej strane. Feďo plniac si defenzívne povinnosti, získal loptu a následne sa trojica tmavých hráčov valila na bielu bránu. Ľahký ojeb za bránou súpera ... traja bieli hráči na jednom súperovi za bránou ... Pepeho prihrávka spoza brány na nabiehajúceho spoluhráča a k tomu brankár driemajúci pri opačnej tyčke a vuoaláá lopta v sieti. Aké jednoduché. Na druhej strane ihriska, pri bielych kontrách však pôsobil neustále otravujúci a poskakujúci Tajgič ničiaci biele pokusy o penetráciu tmavého pásma a biela psychika sa porúčala do šatne. Puliho kľučky z rakúskych 100 metrových ihrísk nemali v malej ŽOS telocvični šancu na úspech a Čipove šmantľavky z tretej okresnej ligy tiež nie. A tak si Palino prebral na pravej strane loptu a skoro z polovice ihriska poslal loptu expresne k vzdialenejšej tyči do bielej brány kde už asi päť minút ležal v špagáte družbanský Dominátor. To už bolo asi 4:5 a biela nádej ešte žila i keď silno krvácala a odborníci jej dávali minimálnu šancu. Do útoku sa vybral Pilďo ktorý si myslel že bude vpredu platnejší ako v obrane, ale okrem vystresovanej žily pri mantinelových súbojoch o holý život sa mu viacej nepodarilo ukázať. :-) Čipo upadol do tranzu a následne bil jednu loptu za druhou na bránu súpera, no narážal iba na súperov odpor spojených nôh alebo na dobre postavené tyčky. No ešte horšie je že sa už nevládal vracať do obrany a pokrývať hráčov čo malo za následok ďalší gól. Pepe opäť zamiešal loptu za bránou ... trocha ju povytiahol do ihriska a prihral krížom Tajgičovi a ... Áno je to tak !!! Tajgič výborný obránca a kazisvet no slávnostný strelec zaknihoval svoj prvý gól a vystavil tak obrane bielych vysvedčenie s ohodnoteným - nedostatočný !!! Stav 4:6 bol ešte hrateľný i keď ostávalo iba 5 minút no v ŽOSke sme boli svedkami iných zázrakov. Tento krát sa ale nič neudialo a tmavý team potvrdil svoj výkon i ďalším gólom z halovky výborne hrajúceho Feďa, pre ktorého to bol už druhý presný zásah zápasu a v mikrosúboji s Puláčom jasne dominoval. Bielym ostali iba zvesené hlavy a priestor v krčme na pivné reči z ktorých je i dnešný zápis :-). Ale nič sa nedeje ... nakoľko sa ani na túto sezónu nepodarilo získať zlaté gate ako trofej pre víťaza . Zápas skončil v prospech tmavých v pomere 4:7 no bez zranení a pičungov avšak po horkej pilulke od Dr. Hucimíra v podobe víťazného góliku.

Biely team tak trocha zaváhal v úvode sezóny no riešenie minikrízi je jasné. Nepúšťať Martina dopredu, Mira do brány, Čipa do obrany, Pilďa z brány a Puláča do bieleho teamu :-))))))).

Gratulujeme tmavým a držíme palce bielym na odvetu.

BT - Čipo2, MArtin1, Puli1

TT - Huco2, Pali2, Tajgič, Feďo2

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Vďaka za postreh

(Cipostuta, 13. 9. 2011 14:21)

TAk som to opravil. MAlo by to byť O.K.
Vďaka teda za info. takto si predstavujem aktívnu návštevu ŽOS stránky.
Nie len voyerské nakúkanie a následné poznámky spred troch mesiacov niekde pri pivku. :-)

Chybičky

(Huco, 13. 9. 2011 13:40)

K článku len jedno kde ty na to Čipo chodíš. Každopádne na opravenie aby sa ti lepšie pracovalo so štatistikami. Feďo 2 a Palo 2. Dvech Feďov sme nemali. A výťazný gól som vsietil ja.

Inak dobrý.

čipas

(pepe, 12. 9. 2011 12:11)

jake emocie....som uplne pokojný....iba som ti rano volal...bez toho aby som vedel ze kto hra a kto nie...že nas (tmavych)je urcite vela....ze abys nezabudol...ze uprednostnime vlastných

O.K.

(Cipo, 12. 9. 2011 11:11)

Ďakujem za ústretovosť. Myslím že Puli bude mať motiváciu zo štvrtku vytlačiť zo seba maximum :-))). Čakal som ale že nastúpi aj Gabo a tak by bol odchod Puláča pre Vás schodný ale ak by sme sa mali kvôli tomu pozerať na seba cez prsty a obviňovať sa z prílišnej motivácie a posadnutosti výhrami tak to by som bol nerád. Ak sú nejaké návrhy na zostavu BT tak sem s tým ... snáď sa vieme dohodnúť bez emócií, nie?

pondelkové menu

(PEPE, 12. 9. 2011 10:19)

ja pali huco tajci a fedo.....pulik ide k vam....ked ste si ho tak žiadali....